Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet gyorsfagyasztott sultkru...

Lehet gyorsfagyasztott sultkrumplit sutőben elkesziteni? Milyen lesz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 07:17
 1/8 anonim válasza:
100%

En ugy szoktam , hogy egy picit beolajozom a tepsit, mert amugy leragad.

Tobb ido, de sokkal finomabb es ropogósabb.

2017. dec. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kell sutni kb?
2017. dec. 29. 07:32
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyáltalán nem tetszik, szerintem csak kiszárad, és nem finom. Emellett rengeteg idöbe telik, mire nem nyers és a végén mégcsak nem is jó!
2017. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, olajat teszel a sütőpapírral kibélelt tepsibe, bele a burgonyát, néha meg kell kevergetni, hogy minden oldala átsüljön.
2017. dec. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, amiket el lehet készíteni sütőben is, ezt a csomagoláson jelzik. Nekem ez sokkal jobban bejön, mert az olajos dolgok nem mindig esnek jól. Szerintem nem igaz, hogy ehetetlen lenne.
2017. dec. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Én FamilyFrost-os krumplival próbálkoztam a sütőben (olajos papír, stb) de nekünk nem ízlett, jobbnak találjuk a zsiradékban sütöttet.


Viszont, mivel ízlések és pofonok, ... én azt mondanám Kérdező, hogy próbáld ki egy marék krumplival és döntsd el, hogy nektek bejön e!

2017. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

A hasábburgonya nem az ideális sütőben sütve. De vannak kifejezetten olyan termékek, amelyek csomagolásán fel van tüntetve hogy sütőben is elkészíthető. Ezekhez nem kell semennyi olaj, csak egy sütőpapírt kell alájuk tenni. Nagyon régóta csak így készítünk sült krumplit - soha nem ragadt le, átsül, finom. Kb. 20 - 30 perc alatt van kész, ez változó,, nézni kell időnként.

De javaslom hogy ne hasábburgonyát vegyél, hanem steak burgonyát! Sütőben az az igazi.

A mi kedvenceink pld. ezek:

[link]

[link]

2017. dec. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában nem lehet, csak azokat, amiknek a csomagolásán a hőlégkeveréses sütő jele is rajta van (a fritőz kiemelő kosár jele alatt/mellett) Ez másfajta krumpli.

Ha túl száraznak találod akkor sütőpapírra rakd, és egy spricni segítségével olajjal permikézd meg.

2018. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!