Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vacsorával készüljek...

Milyen vacsorával készüljek egy 7-8 fős összejöveteli társaságnak?

Figyelt kérdés
Egyszerű legyen és bőséges.
2018. jan. 22. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Pácolsz húst, nyársra húzod, krumpli, szalonna, zöldségek és akár tepsiben meggrillezed.


Vagy valami pörkölt krumplival, savanyúval.

2018. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Pusztapörkölt csülökből, de lapockából, combból is lehet. Tarhonyás és krumplis,(belefőzve) szóval nagyon laktató. Jóféle házi savanyúsággal, pl csalamádéval, csípős almapaprikával.Csak legyen jó nagy edényed, amiben elfér.
2018. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Úgynevezett USA asztal : Házi hamburger ,pizza ,hot dog , káposzta saláta ,héjában sült burgonya sajttal töltve.

A hamburgereket és a hot -dogot mindenki rakja össze saját magának az asztalon található alapanyagokból.

2018. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Valamilyen krémleves, brokkoli pl.

Főételnek én csinálnék zöldséges rizset és törtkrumplit. Mellé lenne rántott gomba és valamilyen sült csirke hús.

+tennék ki mellé tartár mártást és savanyúságot.

Így mindenki válogathat. Ha valaki nem eszik húst,vagy nem szereti az egyik köretet,akkor ott a másik,választhat.

Sült csirke husinak pl combot befűszerezni egy éjszakára és tepsiben ropogósra sütni.

De ha drágább,akkor lehet csirkemell is , fűszeresen tepsibe teszed, raksz rá pl ananászkarikát, sajot és megsütöd..

Desszertnek tiramisut csinálnék.

Egyszerű,laktató,finom.

2018. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Azt nem írtad, hogy baráti társaság, vagy rokoni? Sokszor nem mindegy. Írod, hogy egyszerű legyen és bőséges. Ha baráti, akkor valami nagy tepsi rakott dolgot csinálnék, ha fiatalok vagytok, a sok sajttal megpakolt ételek mindeninek ízlenek általában... De mégsem pizza. Mondjuk egy lasagne-t ne nagy kunszt elkészíteni. Veszel hozzávalókat, a darált húst megcsinálod pöröltalapnak, aztán rétegzed, az is bejön általában mindenkinek.

Ha rokonok mennek hozzátok, akkor előttem már írtak ötleteket.


Megírhatnád, hogy mégis milyen "rendezvényről" volna szó, úgy könnyebb lenne ötleteket írni.

2018. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Bosnyák csupor.

Egyszerű, laktató, előző nap is elkészíthető, de mivel én általában a sütőben készítem, csak összerakom és aztán semmi dolgom nincs vele tálalásig. Friss kenyérrel garantáltan az utolsó morzsáig elfogy.

2018. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tippeket. A társaság 30-as baráti társaság akik szeretik a jó piát is mellé. :)
2018. jan. 22. 19:09
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
5. vagyok. Akkor az 1-es válasz, vagy az enyém :D
2018. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem is vagy öntelt...
2018. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!