Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valami jelentos kulonbseg...

Van valami jelentos kulonbseg egy dragabb etolaj (pl venusz), es az olcsobb kozott (aruhaz sajat markaja legtobb esetben)?

Figyelt kérdés
Nem mennek bele az etolaj egeszsegtelen dologba, meg a zsir vs etolaj vitaba se, egyszeruen csak az erdekel, hogy ha etolajat vesztek akkor a dragabbat veszitek, vagy beeritek az olcsobbal mondvan ugyanaz a ketto?
2018. febr. 1. 12:53
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
52%

Nem érem be az olcsóbbal. Sokkal másabb az illata is, íze is. Az olcsóbbaknak van jellegzetes szaguk és ízük.

Én alapvetően sütéshez veszem, így pl. szeretem ha más is van benne olajon kívül, pl. omega 3 zsírsav. Olajokkal nem szeretek spórolni.

2018. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Mindig Vénuszt használok. Egyszer kellett valamelyik "márkátlan" étolajat használnom, mert épp a boltban nem volt Vénusz. Muffint sütöttem, undorító, gusztustalan olaj íze lett. Először azt hittem túl sokat tettem bele, azért lett ilyen.

Aztán csináltam pörköltet úgyanúgy a névtelen olajjal, ugyanaz az undorító olaj íze volt. Ki is dobtam, nem használtam el.

Szóval igen, van különbség, nem is kicsi. Ízre mindenképp.

2018. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
A Vénusznak akkor a habja, hogy semmit nem szoktam látni, nem szeretem. Íz tekintetében pedig, nem érzek különbséget Vénusz és Spar saját márka között. Ez utóbbit nagyon szeretem.
2018. febr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Sokszor ezekben ugyanaz van. Novenyolaj-gyarban dolgozoktol tudom. Szoval en megveszem az olcsot. Ugyanolyan.
2018. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Én vetem már vénuszt de vetem lidl sajátmárkást ,most tescos sajátmárkást vetem.nem szoktam különbséget érezni .
2018. febr. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Én már ijen Vénusz olajakat sem veszek. Nekem az is a silány kategória lett valamiért. Mindent ha lehet kókuszolajjal vagy olivával eszem, készítem. Nagy ritkán ha pasiknak kell rántott hús, akkor veszek vénuszt.
2018. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!