Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Saláta föételként- "vészhelyze...

Saláta föételként- "vészhelyzet" miatt?

Figyelt kérdés

Olyan saláta recepteket keresek, amik föételként ehetöek - azaz csak az az ebéd vagy vacsora, mivel hosszabb ideig nincs lehetöségem fözni (sem fözölap, sem konyha nem áll rendelkezésre), és rendelni vagy hasonló sem jöhet szóba.


Két felnött étkezését kellene így megoldani, alapanyagokként a minden hol kapható, közönséges élelmiszerek jöhetnek csak szóba, ritkább, különlegesebb vagy drága valamik nem.


Nagyon kérek minden kedves válaszolót, hogy kizárólag recepteket adjanak, tippek (mindenféle zöldségböl lehet, megnézed, mi van a boltban, vagy hasonló) nem segítenek, csak vagy beírt, vagy belinkelt receptek.


Elöre is köszönöm mindenkinek, aki veszi a fáradtságot és segít.



2018. febr. 5. 10:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló: amiket leírtál, azt mind tudom, de most kimondottan salátareceptek érdekelnek!


Kérlek, ha tudsz jó receptet, írd be, vagy tegyél be egy linket, de ne offolj.

Köszönöm!

2018. febr. 6. 07:46
 22/27 anonim ***** válasza:
2018. febr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan konkrét receptet nem írtam, de tegnap néhány tippel megtiszteltem a kérdezőt, kifejezetten a kérdésre koncentrálva.

Meg is kaptam a jutalmamat a mélyentisztelt lepontozó társaságtól, akik igen magas csúcsokat érnek el a szánalmas pontgyűjtési akcióikban.

2018. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
ma 08:59-es: tölem zöldet kaptál, mert mégha nem is konkrét recepteket írtál, de a tippek használhatóak és a kérdésnek megfelelnek. Remélhetöleg néhány idióta nem veszi el a kedvedet a további válaszolásoktól.
2018. febr. 6. 13:26
 25/27 anonim válasza:
9%
Én biztosan nem ennék salátát. Utálom!
2018. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem az volt a kérdés, hogy te szereted vagy nem szereted.

Nem ártana a szövegértelmezésedet fejleszteni.

Feleslegesen strapáltad magad a haszontalan válaszoddal.

2018. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

tegnap 11:23-as: szerintem neked a saláta = az eceteslében valamivel, ha ilyen kategórikusan kijelented, hogy utálod.


Pedig a saláta mint étel ennél sokkal több, csak ez eszedbe sem jut, mert leragadtál egy téves fogalomnál.


Az eddigi válaszokban említett salátákat ha kipróbálod, akkor észreveheted - feltéve, hogy nem vagy túl begyepesedett, elöítéles valaki -, hogy ezek "lefordítva" vegyes zöldségételeket jelentenek különbözö módon füszerezve sajtokkal, tojással, stb-vel keverve, és semmi közük a te általad elképzelt salátákhoz.

2018. febr. 8. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!