Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elrontottam a krumplis pogácsá...

Elrontottam a krumplis pogácsát? :S SEGÍTSETEK! KRUMPLIS POGÁCSA! Vészhelyzet! Többi lent.

Figyelt kérdés

Krumplis pogácsát akartam csinálni, de közbe másfélét is csináltam. 80dkg lisztet és 40dkg krumplit írt a recept. Megfőztem a krumplit...stb. Kikevertem a tefföllel a tojást, hozzá öntöttem a krumplihoz. Eztán néztem a receptet, hogy 40dkg krumpli helyett 80dkgot csináltam. :(

Most mit tegyek? Duplázni nem akarom, mivel abból 100db jönne ki (4db tepsivel.... ) MIT TEGYEK?:( SEGÍTSETEK!!



2012. jún. 11. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrd be, és vegyél le belőle annyit, amennyi ma kell, a többit meg fagyaszd le. Bármikor fel tudod használni felengedés után.
2012. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig kénytelen leszel, vagy duplázod vagy kidobod az egészet. Szerintem a duplázással jobban jársz, tényleg le lehet fagyasztani. Vagy megsütöd és elajándékozod.
2012. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
a felesleges krumpliból, liszttel , tojással, borssal, petrezselyemmel csinálj kroketteket. bepanírozva vígan eláll a fagyóban. egy vadas, vagy bármilyen mártásos húshoz jól jön majd egyszer.
2012. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!