Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Orosz hússalátához mi illik?

Orosz hússalátához mi illik?

Figyelt kérdés

Mivel a salátában már van hús, szoktátok köret helyett főételként enni? Pl. rizzsel?

Várom az ötleteket.



#köret #majonézes saláta #orosz hússaláta
2018. febr. 27. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez szerintem maximum valami bagett féle illik, vagy valami pirított pékáru, hús ténylegesen fölösleges mellé. Ha mondjuk glutént nem eszel, akkor esetleg még valami krumpliféle, (ecetes hagymás krumplisaláta és akkor saláta salátával?). Szerintem pirított bagettel, francia-kenyérrel tökéletes, én rizst nem ennék mellé, mert számomra rendszeridegen, de hát ízlések és pofonok ugye...
2018. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Krumpli van a salátában is eleve. Igaz rizzsel én sem ettem még, csak gondoltam valami meleget hozzá.. De a pékáru jó ötlet. Köszi
2018. febr. 27. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Füstölt sajtos kiflit szoktam hozzá készíteni..
2018. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
EZ NEM köret, hanem komplett étel - ha úgy tetszik, föétel. Emellé kenyér, bagett, zsömle illik, más nem.
2018. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan tartalmas saláta, hogy valóban főételként funkcionálhat, melegétel/köret nem passzol mellé .

Viszont, ha melegre vágysz, magvas pirítóssal nagyon finom.

2018. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindannyiótoknak!
2018. febr. 27. 12:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Frissen sütött házi bagett tökéletes választás hozzá ;)
2018. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!