Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A paradicsomlevesbe mit lehet...

A paradicsomlevesbe mit lehet tenni még (ami illik bele, finom, ajánlanád), ami nem tészta?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 16:20
1 2
 1/11 Mansour ***** válasza:
100%
Rizs, gersli, köles, túrógombóc, húsgombóc, krumpli (de azt külön kell főzni, vagy még a paradicsom előtt kell beletenni), levesgyöngy, tortillachips, kenyér ( [link] pirított gomba, kukorica.
2017. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor volt rizzsel a menzán, bár úgy szétfőzték, hogy alig lehetett felismerni.

Én nagyon szeretem zellerrel. Kockára vágom, egy serpenyőben kevés vajon először megpárolom, de úgy, hogy egyben maradjon, majd lepirítom, hogy egy kis karemellás sült íze legyen.

Vagy sütök egy nagyon vékony tojáslepényt, melegen feltekerem, mint a palacsintát. Felcsíkozom, és ezzel tálalom a paradicsomlevest.Ha van, a friss zöld bazsalikomot felaprítva, ki nem hagynám a tetejére szórva.

2017. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy, a pároméknál mindig villával összetört főtt tojás került bele.
2017. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajtot. Olaszos behatású:D
2017. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kis mozzarella golyókat és bazsalikomot
2017. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lekri ***** válasza:
100%
Pirított zsemlekockát.
2017. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A pirított zsemlekocka nálunk is megy hozzá, de nem tudtam pontosan értelmezni a kérdést- hogy"ami nem tészta "-arra gondolva, hogy esetleg gluténproblémája lehet a kérdezőnek.
2017. nov. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


7-es úgy értettem a kérdést, hogy mindenhol, menzán, nagymamánál, a hétköznapokban csak tésztát látok a paradicsomlevesekben és ennyi

2017. nov. 28. 12:27
 9/11 Mansour ***** válasza:
Hát igen, amúgy szerintem alapvetően jó a magyar konyha, de bizonyos dolgokban egyszerűen nincs fantáziája.
2017. nov. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Garnélával (tenger gyümölcseivel) is lehet finom paradicsomlevest csinálni.

Dinsztelt hagymát babérlevéllel és chilivel készítünk,kevés lisztet szórunk bele, majd sűrített paradicsommmal felöntjük egy gerezd fokhagymát bele, leveskockát és vizet forraljuk. Borssal és sóval ízesítjük és ezután garnélákat rakunk bele (fagyasztottat, frisset vagy és/tenger gyümölcseit. Kicsit forralva tálalható. :-)

2017. nov. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!