Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Darált hús helyett chilis...

Darált hús helyett chilis bab-ba mirelit hamburgerhús felhasználható szükségmegoldásként?

Figyelt kérdés
egyedül csak ilyen "hús" van a háznál, arra gondoltam ha megmikrózom és megpróbálom nagyon apróra felszecskázni késsel, lehetne úgy használni utána mint egy darált húst? (elkezdem serpenyőben pirítgatni kicsit, kevés vízzel puhítom ha szükséges) nem tudom hogy viselkedne egy ilyen alapanyag ami elvileg 51% marhahús másik fele meg szója meg minden más...
2018. márc. 5. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Ne!
2018. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Én csináltam már ilyet, nekem ízlett. Jó, nem egy vendégváró étel. :D
2018. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Fujj.
2018. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

ne hallgass a sok se..fejre,azt tedd,ami neked jó...

egyébként sok gasztrozseninek üzenem,a hamburgerhús kur..ára darált húsból van.Olyan ostobák vagytok.

2018. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen jó, úgy sem az adja meg az ízét.
2018. márc. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
A fagyos hamburgerpogácsa eleve darálthúsból van, tehát, ha kiengeded normálisan, akkor morzsáira szét is tudod szedni. Teljesen jó csilisbabba is.
2018. márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Utodsó pár válaszoló: a kérdezönek a "hamburgerhús" fele részbe szója, azaz nem sok köze van a darált húshoz.


Kérdezö: ha magadnak csinálod, akkor megprobálhatod, de valószínüleg az "éppen ehetö" kategória lesz, jó nem, ha más is enne belöle, akkor inkább ne, vagy vegyél rendes húst, vagy fözz más valamit!

2018. márc. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Szükségmegoldásnak egy bőr bakancsot is meg lehet főzni, és megenni.

Meg a földet is meg lehet enni. Nagyfaterom hadifogságban a saját hányását is megette. Az éhség nagy úr.


A kérdés pedig arról szól, meg lehet e enni egy olyan élelmiszert, amit milliók esznek naponta, csak más felhasználással.

Elég evidens a válasz...

2018. márc. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne? Mi pl nem szeretjük benne a darált húst és mindenki csak a baromfihúst eszi meg, ezért én kockára vágom a csirkemellet és azzal csinálom a chilis babot, úgyis a fűszerezés és a bab a lényeg.
2018. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Ne cafatokra tépd a húst. Készíts belőle kisebb húsgolyókat és tegyél a közepébe sajtot. Tökéletes lesz a chilis babba.
2018. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!