Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lecsót főzzek ma...

Milyen lecsót főzzek ma estére? Kérek szépen ötleteket, hogy mit főzzek bele, illetve hozzá?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Rizses lecsó?

Elkezded hagyomásnyos lecsóként főzni, mikor már összefőtt és megpuhult a paprika és a paradicsom is, akkor egy marék rizst beleszórsz (nem többet, mert felszívja a nedvességet és összeáll egy tömbbe). Isteni finom, a vége felé vághatsz bele kolbászt is, hogy gazdagítsd. Ebbe nem kell tojás.

2010. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hali, én is azt főzök délután :) Sok-sok hagyma, szalonna, kolbász, és a végén tojás.... Isteni! A párom tojás nélkül szereti, helyette tejfölt tesz rá, úgy is nagyon finom. Jó étvágyat!
2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A lecsóba belefőzöl vékony szeletekre vágott virslit(a füstölt virsli a legjobb hozzá).És külön főzöl hozzá rizst vagy pirított tarhonyát készítesz hozzá (sörét tészta ,én úgy nevezem azt a kerek, bolti tarhonyát,amit a lecsóhoz szoktam főzni).A tésztára vagy rizsre mindenki szed magának annyi lecsót,amennyivel szereti.Én így szeretem legjobban.

Én egyébként hagyma nélkül készítem a lecsót,de így is nagyon ízlik mindenkinek!

2010. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tojásos lecsó kolbásszal és virslivel...nekem az a kedvencem=)
2010. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tökös lecsó is jó. Kockázott zsenge tökkel kell főzni. Egy kevés kapor feldobja. A nagymamámé isteni.
2010. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

lecsós marhaszelet tarhonyával


marhahúst vékony szeletekben lesózod, borsozod, kis fokhagyma...állni hagyod 2 órát...megsütöd egy serpenyőben, kevés olajon, ha kész beledobod a hagymát, majd a paradicsomot és a paprikát, fűszerezed készre főzöd és tarhonyával tálalod


üthetsz a húsok tetejére tojást is és marha helyett más húsból is jó :)

2010. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A lecsós sertésszelet is finom.

A kikloffolt,bevagdosott,sózótt comb szeleteket félpuhára sütöd. A félkész, lecsóval készre főzód, Sült krumplival tálalod.

2010. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!