Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Töltött padlizsán külsejét is...

Töltött padlizsán külsejét is meg lehet enni?

Figyelt kérdés
Egyik receptnél se (pl itt sem : [link] írják, hogy meg lehet enni vagy csak díszként funkcionál és abból kell kienni ma tölteléket. Elnézést a béna kérdésért, kezdő vagyok :D
2018. máj. 14. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ehető maga a padlizsán is, bár szerintem annyira nem finom. Inkább cukkini. :D

Úh, most kedvet kaptam én is valami jó kis töltött cucchoz...

2018. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg lehet enni, söt sezrintem az a legjobb az egészben.

(És ellentétben az elözövel, nekem a padlizsán ízlik jobban, mint a cukkini - de ez egyértelmüen ízlés kérdése :))

2018. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2018. máj. 14. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Első: Szerintem nem az volt a kérdés, hogy magát a padlizsánt meg lehet -e enni, hanem a héját. :-)

Én imádom a sült töltött padlizsánt. Hogy a héja ehető vagy sem, azt evés közben döntöm el, ha könnyen szakad, mállik megeszem, ha túl makacsnak érzem, meghagyom és a belsejét szem csak ki. Ez szerintem érettségétől függ, meg a sütési módtól. Padlizsán között is van, amelyiknek már vastagabb a héja, de van amelyik egész vékony és még ehető. Ez a cukkininél is így van.

2018. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!