Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs semmilyen hőálló tálam,...

Nincs semmilyen hőálló tálam, csak nagy tepsim. Hogy süssem meg a tejszínes csirkemellet?

Figyelt kérdés
Maggi alap porral szeretném, négy sajtos. Azt írja, hogy sütőben kell sütni. Csak nagy hosszú széles tepsim van. Abba szét fog folyni nagyon. Nem tudom valamivel leválasztani a tepsit, hogy kisebb legyen és ne menjen át a lé? A bolt most nem adott, kisebb élelmiszer üzletek vannak itt csak.

2018. máj. 31. 08:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Őzgerinc formám lenne még. De szerintem abba se lenne jó
2018. máj. 31. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bugyoláld be alufóliába és úgy tedd a tepsibe.Jó nagy darabot tépj le, fektesd rá a húst, és felfelé hajtva a széleit jól zárd össze.
2018. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. A húst tényleg nem kell megpirítani sem? Fura, de egyszerűbbnek tűnik így, de jól át fog sülni? :)
2018. máj. 31. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
A csirkemell hamar átsül sütőben is, nem szükséges elősütni :)
2018. máj. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam már tortaformában is, meg lábosban is régen.
2018. máj. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!