Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az kemény, hogy a Balatonon 1...

Az kemény, hogy a Balatonon 1 db palacsinta 350-400 forint! (? )

Figyelt kérdés
A lángos még hagyján, hogy a sajtos-tejfölös 800 forint, de egy palacsintán mi kerül 400 forintba?

2018. júl. 31. 19:32
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

40.! Akkor idemásolom, mit írtam egy-két oldallal ezelőtt. Értem én, amit te is írsz, de nem ez a kérdésem lényege. :)


"A kérdező kommentje:


Ár/érték arányra gondoltam elsősorban. Azért írtam ezt a két példát: lángos, palacsinta. Azért valljuk be, hogy egy sajtos-tejfölös (normálisan megpakolva) nincs arányban a palacsinta árával."

2018. aug. 2. 12:05
 42/50 A kérdező kommentje:
Egyébként teljesen egyetértek azzal is, amit leírtál, nemcsak te, hanem többen is.
2018. aug. 2. 12:07
 43/50 A kérdező kommentje:

Emlékszik még valaki Hofi Géza örökzöld klasszikusára?


- Mondja, mi a maga foglalkozása?

- Tésztafesztítő kisiparos.

- ???


- Lángossütő!

:)

2018. aug. 2. 12:22
 44/50 anonim ***** válasza:
48%

38

Akkor, hogy tiszta legyen: én EBBEN élek, mint kettős állampolgár, aki kétlaki, és nem kitelepült, hanem egyik szülőm itteni, a másik ottani, ÉS vendéglátással foglalkozom.


Így de, ismerem a körülényeket, a kultúrát és az adózást is. Veled ellentétben.

2018. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
0%

36

Idézném szó szerint a privátot, amit ettől a véglénytől kaptam:

"Mi az, hogy veled ellentétben? Te büdös bevándorló! Így legyen a fajtátokkal türelmes az ember!"


Te szerencsétlen aljanép, te.

2018. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
40%

Ahol meg fagyit akartam venni 600ft volt egy adag...

Elmentem boltba és megvettem 1000ért a 2Literes dobozosat.

Azzal a kis adaggal egy gyerek se elégedett volna meg.

2018. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
46., No hát igen, de ha nincs hűtőtáskád és nem esztek meg egyből annyit, pillanatok alatt elolvad. De értékeltem a válaszod. Vagy nem strandolásról írtál, hanem otthonra vetted?
2018. aug. 9. 13:45
 48/50 anonim ***** válasza:
50%

Egyik legkorábbi emlékem, strandon voltunk a szüleimmel, kb. 3 éves lehettem, tehát olyan '78 - '79 nyara. Kockás pléden ültünk, persze büfé szóba nem jöhetett, arra nem volt pénzünk. Anyám előző nap brassóit főzött, és abból maradhatott meg, azt betette egy befőttes üvegbe, és a strandon azt ettük kenyérrel, savanyúsággal.


De pl. múlt szombaton voltunk a kiskunmajsai fürdőben, ott is láttam egy családot, az hozott, mint a nagyobb hűtőszekrények fiókja, alul, az a nagy, full tele rántott hússal. Nem kell szarakodni, sorban állni a büfében, hova tegyem a pénzt, ha csak fecskében vagyok stb. Nem is hülyeség.

2018. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 Röcsögei Péter ***** válasza:
64%
Nem kemény. Az viszont igen, hogy a minimálbér nem 500 ezer forint. A nők ez alatt pedig szóba sem állnak senkivel, így gyerek sem születhet "szegénytől", csak a leleményes ügyeskedők génjei öröklődnek. A többi meg értelmetlenül él és dolgozik a havi 200-300 ezer forintjáért, amiből 100 a lakbér, 200 meg az öltözködés, kommunikáció, élménygyártás + megosztás, és akkor még nincs, amit tényleg magára költene szórakozásra az ember, aminek őszintén örül, és nem a közösségi oldalak megtöltésére beállított élményvideó a cél vele. Maximum eszik egy palacsintát a maradékból, amikor senki nem látja. Máskülönben egyből rámondják, hogy dagadt disznó, miért nem sportolsz inkább. Nyaralni is kétszer kell elmenni, egyszer a fészbuk miatt, egyszer igénytelenül öltözve és szabadon csak magunkért. Ezért kellene dupla bér mindenkinek. Nem lenne gáz a 400Ft sem.
2018. nov. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

"A nők ez alatt pedig szóba sem állnak senkivel,"


A hiba az ön készülékében van :D :D

2018. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!