Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit fözzek vegán vendégeknek...

Mit fözzek vegán vendégeknek egy hétig, semmi ötletem sincs!?

Figyelt kérdés

Egy hétig három vegán vendégünk lesz, és oylan ételeket keresek, amik nekik is megfelelnek, meg a család is jóízüen meg tudja enni, nincs benne semmi különleges alapanyag (szója, tofu, szejtán, tejtermékpótlók, müsajtok, stb), hanem csak megszokott dolgokat tudok felhasználni hozzá.

A reggeli nem gond, de az ebéd és a vacsora igen, semmi ötletem sincs.

Nagyon kérem, akinek van tapasztalata, segítsen receptekkel! (Ne olyan ötletekkel, hogy hagyd ki az állati cucckat - ezzel nem tudok mit kezdeni most!)



2018. szept. 6. 19:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
www.zizikalandjai.com
2018. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%
Semmit sem esznek...édeset sem esznek? Mi az istent esznek ezek?
2018. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%

"A kötözködös válaszolókat meg inkább nem minösítem, de elég siralmasnak tartom, hogy ilyenek is vannak."


Bocs, de ahogyan olvasgattam senki sem kötözködött. Inkább téged sajnáltak. Mint ahogyan én is. Volt már hasonlóban részem. Egyszer. Utána simán visszautasítottam minden hasonló vendéglátást.

2018. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23-as: a kötözködö válaszokat idöközben törölték, ezért nem találtál ilyet.


Mindenkinek köszönöm a segítséget, a padlizsánreceptet megcsináltam ma és mindenkinek - a vegán vendégeknek is, meg a család többi tagjának is tetszett. Szóval ez biztos marad a családi étlapon máskor is.


A többi receptböl is kipróbálunk többet, remélem, ezek többsége is be fog jönni.

2018. szept. 7. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!