Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ezekből az alapanyagokból...

Ezekből az alapanyagokból szeretnek ebedet készíteni két fő részére?

Figyelt kérdés
Tehéntúró,2egesz csirkecomb, kb 10deka trappista, zöldborsó,rizs. Fűszerek vannak. Gondoltam valami túrós sajtos husira,de nem igazan találok jó receptet. Varom az ötleteket 😊

2017. márc. 8. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Hagyományos (ősi magyar paraszt-gyomorba):

cs.combot megsütöd sütőben, majd a végén egy kis besamell mártással, reszelt sajttal a tetején. A borsóval finom rizi-bizi köretet.


Édességnek csinálsz túrógombócot, vagy túró-tortát sütés nélkül. Egy kis háztartási keksz, + a túróhoz még egy kis (vanília-csoki stb.) puding, és habtejszín.

2017. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Én a túróból körözöttet csinálnék és azzal tölteném meg a combot (eddig csmellel csináltam csak de sztem combbal is ugyanolyan finom lesz).

A többiből meg lehet sajtos rizibizi.

2017. márc. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Sült hús, rizibizi.

A túróból meg csinálj palacsintát. A sajtot edd meg magában, nagyon erős ize van, elviszi az összes kaját, amibe beleteszik.

2017. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom kinek nem tetszett a túrós-palacsinta. Jobb ötlet, mint az általam javasolt túrógombóc.

Mindegy én felpontoztam, nekem tetszik.

2017. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahogy látom minden választ lepontozott valaki. Én mindenesetre zöldet nyomtam mindenkinek. Köszönöm! Korozottes comb készül. Ez megfogott 😊
2017. márc. 8. 11:00
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Én is szoktam túróval töltött csirkecombot készíteni, bár nem igazán fogyókúrás...:) Én snidlinggel, fehérborssal, kis fokhagymaporral, kevés mustárral ízesítem a túrót, és a kicsontozott, szétterített felsőcombra kenem, feltekerem, majd hagyományosan bepanírozom.

Nagyon finom, nagyon szépen lehet szeletelni (kb 10 percnyi pihentetés után ) és bármilyen krumpli vagy zöldséges rizsköret passzol hozzá.

De egy gombaszósz, vagy paradicsomszósz, svéd gombasaláta társaságában is jól érzi magát :)

2017. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
sima sült csirkecomb sajtmártással, rizibizivel
2017. márc. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!