Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Különlegesebb receptek egy...

Különlegesebb receptek egy ünnepi vacsorához?

Figyelt kérdés
Keresek egy főételt, köretet, desszertet és tortát. Nehezítő tényezők: a főétel csak csirkemell vagy marhahús lehet, egyik étel sem tartalmazhat diót. Emellett külföldön élek, különleges hozzávalókat be tudok szerezni, ellenben kimondottan magyaros, vagy Magyarorszagon könnyeb hozzáférhető dolgokat nem, így kiesik pl a mák, gesztenye, túró is. Inkább valami nemzetközi stílus érdekelne, magyaros etelekért annyira nincsenek oda a vendégeim. Gyakorlott vagyok főzés és sutes terén is, nincs problémám azzal sem, ha sokáig tart, vagy bonyolult az elkészítés és az ár sem probléma, de nyilván nem aranyat akarok feltalalni. Minden ötletet szívesen fogadok
2018. szept. 29. 07:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

A sült gyümölcstízs jó kis desszert, tudsz mellé kínálni házi karamell szószt, csokit vagy gyümölcsöt is.


Pitéből is ezer a variáció, valamint gyönyörűen lehet díszíteni, iszonyat mutatós.


Mostanában többször készítettem kis linzeres kínálókat. Bármilyen formára ki tudod szaggatni, habnyomóval pedig tehetsz rá valami sajttorta krémet, mascarponét, csokikrémet, megszórhatod akármivel.


Nem tudom mennyire érdekel a vegán konyha, de borzasztó ötletes süteményeik vannak avokádó ól, magvakból, aszalt gyümikből, húsz perc alatt megvannak és nagy érdekesség lehet az összetétele mert tényleg senki meg nem mondaná:)

2018. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Desszertnek mangós panna cotta?
2018. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

A linzer is jó ötlet, csinálok is, jó lesz majd a kávé mellé.

A mangós panna cotta is tetszik. Még is van a menüm, köszönöm a segítséget mindenkinek

2018. szept. 29. 14:09
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Végül mi lesz a pontos menü ?
2018. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, mi mellett döntöttél.
2018. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Burgundi marharagu, mangós panna cotta és feketeerdő torta. Még csinálok pár linzerkosarkat mascarpones kávé krémmel
2018. szept. 30. 13:52
 17/19 anonim ***** válasza:
Biztos tetszik a vendégeknek! Majd írd meg, hogy mit szóltak hozzá!
2018. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Egyenlőre nincs még meg a pontos dátum, hogy mikor tudnak jönni - előre nem várt egészségügyi problémák mindkét oldalrol... De mindenképpen megírom majd
2018. szept. 30. 20:28
 19/19 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét meg sikert!
2018. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!