Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kovászt bármilyen liszttel...

Kovászt bármilyen liszttel lehet etetni?

Figyelt kérdés
Kovászt csinálok teljes kiőrlésű lisztből, de nem teljesen tiszta, hogy az miután megérik, továbbra is azzal szabad csak etetni, amiből eredetileg készült vagy lehet adni neki olcsóbb lisztet is, pl. BL-55-öt? Számít ez valamit? Azt tudom, hogy rozzsal nem érdemes keverni a fehér kovászt, mert ízben nem passzol hozzá.

2018. okt. 7. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Lecserélheted. Érezheted fehér liszttel, vagy megváltoztatható a teljes kiőrlésű és a kenyér liszt arányát (fele-fele) tetszés szerint.
2018. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek újra nekifutok😆

Lecserélheted.

Etetheted kenyérliszttel, vagy tetszés szerint megváltoztathatod a teljes őrlésű és fehér liszt arányát, ( fele-fele, egyharmad-kétharmad)

2018. okt. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor nem fog tönkremenni, ha teljes kiőrlésű liszt helyett egyszercsak elkezdem BL-55-el etetni? Nem lesz hatással a belőle készült tésztára?
2018. okt. 9. 01:31
 4/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok!
2019. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!