Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valaki hasznal koriandert?

Valaki hasznal koriandert?

Figyelt kérdés
En ma vettem veletlenul mert osszekevertem petrezselyemmel de ilyen budos novenyt meg eletembe nem szagoltam!!! Ezt bun fuszernek nevezni, hanyingerem van tole.
2018. okt. 30. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem használtam, de most tenni fogok a mustáromba. Szerintem fantasztikus illata van :)
2018. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Guacamolét meg sem enném nélküle, finom.
2018. okt. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Drágám, az is egy fűszernövény. Nem mindenki ugyanazt szereti. Legközelebb figyelj jobban, mit veszel.

Én sem szeretem nagyon. De egx csipetnyi ízesítőnek jó....bizonyos ételekbe!

2018. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Nagyon finom! Angliában élek, és itt az indiaiak szinte mindenbe ezt használják. Én is benéztem először :D

Aztán megcsináltam vele borsófőzeléket és fasírtot, mindkettőbe koriander, finom volt :)

Ne dobd ki, akkor inkább fagyaszd le. Van aki alig talál frisset

2018. okt. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Köszi az infót.
2018. okt. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Savanyúságokba a magját.
2018. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, használom, sok ételbe illik és finom.


Ami viszont nem illik, az az undort keltő szavakal ócsárlása egy ételnek.

2018. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első voltam s csak most esett le, hogy mivel én szárítottan ismerem, lehet, hogy élőben más. De én büdös növénnyel elég ritkán találkozom, azok pedig keserű dudvák, úgyhogy bizonyára azzal se lenne bajom, bár ki tudja? De inkább az ízlésbeli különbségekről lehet szó, az egyik ember imádja azt, amit a másik rühell, ételeknél is ez van.
2018. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen ez elo zold noveny volt, es poloska szagu volt.
2018. okt. 31. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A koriander igazi vízválasztó a fűszerek között. Van olyan aki egyáltalán nem tudja megenni, mások rajonganak érte, nincs átmenet. Nem lehet kicsit szeretni.

Én azok közé tartozom, akik irtóznak még a szagától is. Képtelen vagyok a koriander zölddel meghintett ételt megenni. Nekem is mindig hányingerem van tőle.

2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!