Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Véletlen grízbe paníroztam be...

Véletlen grízbe paníroztam be a húst zsemlemorzsa helyett, így is meg lehet enni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is voltam ilyen ügyes, kicsit ropogott, de elfogyott. :D
2018. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Mindent meg lehet enni, ha az ember baromi éhes.

Nem tudom mennyit csináltál, gondolom nem egy lakodalomra valót, én a helyedben lemosnám és kezdeném elölről.

2018. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is csináltam már ilyet. Nem ízlett. Mosd le a húsról a grízt.
2018. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Én is még nyersen levakartam róla a panírt kiskéssel.
2018. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen ehető. A férjem nagymamája csinált egyszer így csirkecombot, mert már rosszul látott és összekeverte. Finom ropogós volt.
2018. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Van akinek bejön,van akinek nem, de nem szent írás hogy húst csak zsemlemorzsába lehet forgatni.
2018. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha így is megsütötted, írd meg légyszi, milyen volt, mert ha finom, kipróbálom.

Mondjuk nem tudom, hogy sikerült összekeverned a kettőt. A zsemlemorzsa és a gríz állaga teljesen más.

De tényleg írd meg, milyen lett, mert kíváncsivá tettél.

2018. nov. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

7-nek. #5 és #6 voltam. Leírom én neked. Ízre ugyanolyan, csak ropogósabb, egységesebb kéreg lesz a húson. Frissen kimondottan jó, de kihűlve már rágós, kemény. Hogy lehet összekeverni? Sok bolti panír olyan apróra és homogénre van darálva, és annyira világos színű, hogy össze lehet keverni.

Miután a véletlen folytán megtapasztaltam, hogy így is ehető, egyszer direkt kevertem darát a morzsához, mert kevés volt a zsemlemorzsám. 7-es. Esetleg elsőre próbáld ki így felesben.

2018. nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
7. vagyok. Oké, köszi szépen! Egyébként is szeretem a pirított grízt, kipróbálom. :)
2018. nov. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!