Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vendegloben hogy keszitik a...

Vendegloben hogy keszitik a pisztrangot, es miert olyan draga?

Figyelt kérdés
Meg sose ettem,de egyszer kiprobalom,lattam egyik bevasarlokozpontban,kiloja 2000 ft.Otthon megprobalnam elkesziteni,tudtok jo teceptet?
2018. dec. 14. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Kilója 2000 ft?

A virslinek is ennyi a kilója. Szóval ez nem drága.

2018. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Az áráról meg annyit, hogy nem a zsömle kicsi, a pofánk nagy.

Az ára nagyjából ennyi. Nem olcsó, nem drága, mi keresünk keveset :) Ráadásul nagyon jellegzetes és erős illata is van. Szerintem megéri megpróbálni.

2018. dec. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Marmint a nyers hal kiloja annyi,ez nem is annyira draga.A vendeglokben adjak elkeszitve eleg dragan egy adag pisztrangot.Mar nem tudom mennyi pontosan.


Szemelyes tapasztalat,vagy jo elkeszitesi mod erdekelt volna,a googlen tudok receptet keresni en is..;)

2018. dec. 14. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Serpenyőben szoktam sütni egyben. Az irdalást még nem döntöttem el, mert már sütöttem irdalás nélkül is, és úgy is jó volt. Én minimális fűszerezéssel készítem, de be lehet forgatni paprikás lisztbe is, vagy simán csak sózni, borsozni, tálalásnál citromlét rácsepegtetni és pirított mandulával megszórni.

Az ízesítés ízlés dolga, lényegesebb inkább a sütés amiről beszélni kell, mert úgy jó, ha a bőre ropogós és rajta is marad, szépen egyben van a hal. Nálam eleinte sokszor odakapott, de végül az vált be, hogy serpenyőben sütve magas hőfokon sütöm, és az olaj ne lepje el teljesen, de ne is legyen kevés. Egy centi kb. Így nem is tocsog az olajban, de nem is ragad le a bőre. Nem kell sokáig sütni, mert nagyon sovány hal, gyorsan átsül. Nagyjából mint a keszeg, ha ez mond valamit. Ízesítést nem írok, találsz neten sokfélét, én nem szeretem eltúlozni, esetleg lehet zúzott fokhagymát és petrezselymet tenni a hasába.

2018. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.
2018. dec. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!