Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök a héten?

Mit főztök a héten?

Figyelt kérdés
2019. jan. 9. 17:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Ezek szerintem olcsó ételek, de a spagetti jó ötlet volt a darálthús miatt, csinálok zellerkrémlevest és stefánia szeletet krumplipürével salival :) köszi :)
2019. jan. 9. 20:16
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap házi gyros tál volt, ma túrós tészta, holnap rakott zöldbabot tervezek sütni. Hétvégén vagy fánk vagy lángos lesz, még nem döntöttem el, csak annyi biztos, hogy valami kelt tésztára vágyom. 😊
2019. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ma székelykáposztát főztünk, ami maradt megy kiporciózva a fagyóba, a párom viszi munkába ha megkívánja. Holnap Orosz húsgombócot készítünk és igazi házi csirkehúslevest. 😊
2019. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Holnap csirke paprikást,tésztával, desszertnek palacsinta vanilliáskrémmel
2019. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 SimkoL ***** válasza:
Én füstölt húsból főzök levest ma, a húshoz sült töltelék, levesbe főtt krumpli és kissé csípős savanyúság. A levesbe nyögvenyelő és/vagy kockatészta.
2019. jan. 10. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Csináltam pizzát (saját tészta, kelesztés nélkül), egy sonkását, egy kolbászosát. Nem tettem rá az összes kolbászt, maradt egy szál, azt fel fogom használni paprikás krumplihoz. Van még virsli és hot-dog kifli is otthon, meg pirított hagyma, valamelyik este az lesz a vacsora.
2019. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Van még hagymás bab, akarok tojásos levest, krumplis tésztát, vagy éppen krumplis tarhonyát. Most még dilemmázok, hogy vasárnap resztelt máj, vagy csirke-csontosból rizses hús, esetleg kacsából a tejfölös-fokhagymás ragu, jövő héten jó lenne rántott kelkáposzta, kérdés milyen áron adják.
2019. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Leveles tésztába sült csirkehús

Hagymaleves cipőben, krumplis pogácsa

Paradicsomos káposzta fasirt

Krumpli főzelék sült almával

Fokhagymás csirkemell birsopurevel

Pestos tészta sült paradicsommal

Lazacleves


A napokban ezek voltak és és vannak betervezve a következő napokra


Biztos csinálok a közeljövőben rakott kelt, csevapcsicsucsat, spenótot is

2019. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Karalábé leves, rizses hús csirkével
2019. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Tonhalas, tejszínes, fokhagymás spagettit.

Hagymalevest tejszínnel és sajtos pirítóssal.

2019. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!