Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket süttök-főztök a héten?

Miket süttök-főztök a héten?

Figyelt kérdés
Vagy mostanában mi van tervben? Aki nem főz ő mit mit eszik ma?
2016. ápr. 12. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Resztelt máj, túrós palacsinta
2016. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Ugyanazt eszem mint minden nap, virsli. Ennél többet főzni a konyhában időpazarlás.
2016. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

:D Én is májat sütök kb fél óra múlva, jó hagymásan, a maradékból májpástétom lesz.

Holnap paradicsomleves, krumplistészta,csütörtökön maradék lencsefőzelék a fagyóból, frissen kisütött (de fagyos ) fasírttal, pénteken sült hal, krumplipürével, a hétvége meg még a holdba van :))Majd a családi kupaktanács addigra remélem dönteni fog.

2016. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
69%

Sárgaborsó leves

Túrós csusza :)

2016. ápr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Még van rántott húsom hétfőről. Azt eszem rizzsel.

Tegnap csináltam görög salátát.

Holnap fogok panírozott halszeleteket sütni valami zöldséggel. Az után még csilis bab van tervben. Közben eszegetek mandulát, mogyorót, joghurtot ilyesmit.

2016. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
69%
Rakott kelkáposzta van ma. Tegnap paprikás krumpli volt. A többi nap még képlékeny. Hétvégén terveim szerint baconbe tekert sült csirkecomb krumplipürével.
2016. ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Ritkán tervezek előre, de most a párom szabadságot vett ki, úgyhogy ma főzök utoljára (kicsit ételtémafüggő vagyok, le kell jönnöm róla). Rizst, kölest (elég lenne az egyik, de így alakult :) nem baj) és sárgaborsófasírtot. Én tojást fogok enni (bizonyára lágytojás, főtt tojás és rántotta formájában), hozzá nyers zöldségeket, mint mindig. Plusz sütök piskótát, de azt még nem tudom, hogy natúr esszük vagy sem. A párom tuti tesz rá valamit, lekvárt vagy csokiszószt.


Azért vannak tervek, most már kéne csinálni tökfőzeléket tojáspörkölttel s morzsókával... Talán zöldborsófőzeléket is... Majd kitalálja a párom, neki kellenek flancosabb ételek is, mint a rántotta uborkával (az is jó neki, illetve ő rizzsel eszi, csak nem napi kétszer). Jó, én is zöldségételeken éltem évtizedekig s manapság is igénylem, de ha épp nincs, akkor sincs baj.


Mindketten jól főzünk, s általában egyszerűen is, minden étkezésünk élmény lesz e héten is. Sütit sütni én szoktam, kenyeret a párom, de az ritkán van.

2016. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Ma spenótos csirkemellet csinálok, kaptam szép friss spenótot:

[link]


Hét közepére tervezek lecsót, hétvégére meg Holstein szeletet :)

2016. ápr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Milánóit, lencse főzeléket kölesfasírttal, bablevest és buktát, pizzát, sajtos-tofus tésztát, spenótot berével. Mindez vegánul. :-)
2016. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Tegnap ázsiai zöldséges wok tészta volt

Ma sajtos-tejszínes töltött,sült kaliforniai paprika

Holnap paradicsomos-gombás parmezános gnocchi lesz rukkolasalátával

CSütörtök nem itthon eszünk így főzni sem kell

Péntek narancsos vöröslencsekrémleves, saját sütésű zöldfűszeres kenyérrel

Szombat cukkinis tócsni tejfölös mártogatóssal,salátával

Vasárnap tejszínes-laskagombás rizottó


Tervben van még hogy csinálok "almáspite" fagyit (karamellizált alma, fahéj, barna cukor van benne pl.), mert még sok alma van itthon.


Legalábbis ez a terv, de elég gyorsan változhat ha mégis máshoz van kedvünk a férjemmel :D

2016. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!