Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Segítene nekem valaki aki...

Segítene nekem valaki aki jártas a laktóz mentes diètában?

Figyelt kérdés
Gyanús hogy a párom laktóz èrzèkeny. Egyhètig teljesen elkellene hagyni de lövèsem sincs akkor mit főzzek, mit tegyek az asztalra amiben biztos hogy nincs (kenyèrben is van stb). Ami nehezití hogy kicsit messze lakunk a várostól ès nem tehetem meg hogy elugrok azonnal laktóz mentes èlelmiszerekből bevásárolni, azzal kell gazdálkodnom amit a faluban kapok. Nagyon szèpem megköszönnèm ha valaki segítene!
2019. jan. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy meg akármilyen pörkölt, levesek, tészta, krumpli, rizs, bármilyen zöldség, ahogy szeretitek. És így tovább.

2019. jan. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A kenyérben nincs laktóz.

Egyébként nagyon egyszerű, tejmentesen kell főzni. Elég sok lehetőségvan erre.

Tejszínből van növényi (pl főzőmester, főzőkrém)

Tejföl helyett frissföl, finomföl...

De nem olyan bonyolult ez, hogy ne lehessen megoldani.

2019. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bolognai, milánói, brassói, pörkölt, paprikás krumpli, pizza, rizses hús, tarhonya, levesek, krumplis tészta, grízes tészta, fasírt, rántott hús, egészben sült csirke, sertéscomb, tarja, stb
2019. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vaaaagy egyszerűbben elugrasz a gyógyszertárba és veszel laktáz enzimet. Étkezés előtt bekap egyet a párod és nincs gond...
2019. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha épp az a lényeg, hogy egy hétig kerülje, akkor a laktáz pont nem jó.
2019. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!