Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit ebédeltek ma meg holnap?

Ti mit ebédeltek ma meg holnap?

Figyelt kérdés
Nálatok mi az ebéd?

2019. jan. 14. 21:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
37%
2-es ha nem tudsz valamit ne pattogj koszi. Nem nem szokta sok ember megkerdezni. Kicsit gaz hogy 1-2 naponta ugyan ez a kerdes van felteve es ugyan igy. Nem hinnem hogy minden no ilyen tanacstalan es ennyi ideje lenne itt kerdezgetni melo es fozes mellett.
2019. jan. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk minden nap ugyanaz van: leves és második.
2019. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

#6

Úgy, hogy én pl.műszakozok. Ha nappalos vagyok nyilván nem tudok főzni. Ha éjjelre megyek akkor valami egyszerűt, gyorsat főzök, hogy másra is legyen időm meló előtt. Ha szabadnapos vagyok akkor szoktam pepecselősebb kaját csinálni, mert egyébként szeretek főzni/sütni és kísérletezni új fogásokkal. :)

2019. jan. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap rakott savanyúkáposzta és pizza volt.

Ma még fogalmam sincs...

2019. jan. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

"Én arra lennék kíváncsi, hogy hétköznap honnan van ennyi időtök ilyen kajákat csinálni. :D


Én ma meló mellett egy joghurtot meg croissant ettem ebédre, holnap valami szendvics lesz szerintem..."


Az itt felsorolt ételek többsége fél óra alatt megvan, ami meg nem, azt elö lehet készíteni a hét végén, vagy egy nap, amikor több idöt szánsz rá.

2019. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

"2-es ha nem tudsz valamit ne pattogj koszi. Nem nem szokta sok ember megkerdezni. Kicsit gaz hogy 1-2 naponta ugyan ez a kerdes van felteve es ugyan igy. Nem hinnem hogy minden no ilyen tanacstalan es ennyi ideje lenne itt kerdezgetni melo es fozes mellett."


1. MIBÖL gondolod, hogy nem TÖBB ember kérdez? A "megérzéseid" nem számítanak, más bizonyíték meg nincs.

2. Te HOGYAN fogalmaznál meg egy ilyen tartalmú kérdést? Mert szerintem kb ugyanígy, sok lehetöség nincs - azaz MINDENKI így írja ki.

3. Egy DOLGOZÓ nö éppen hogy tanácstalanabb, mint egy CSAK háziasszony, mert kevesebb ideje van fözni is, meg tervezni is. Mellesleg a kérdés kiírása kb 5 perc - böven számolva -, és megnézni szintén ennyi. Szóval ebböl nekem nem derül ki, hogy SOK IDEJE lenne, éppen ellenkezöleg.

4. Ha zavarnak az ilyen kérdések, akkor MIÉRT olvasod és MIÉRT akadékoskodsz? Ahogy látod, vannak értelmes emberek is, akik képesek a KÉRDÉSRE válaszolni. VAGY tedd te is ezt, VAGY maradj távol a kérdéstöl!

2019. jan. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%
Hű, de jókat esztek! Csorog a nyálam...😤 A heti menü szuper volt! Nálunk ma grízgaluskás zöldségleves lesz, sertéssült rizibizivel és uborkasalátával.
2019. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
96%
64%-os: nem tudom miért írogatsz veszekedö üzeneteket privátban, meg milyen alapon Mariskázol, mert se nem ez a nevem, se más összefüzggést nem látok, de jobb lenne, ha inkább a saját problémáiddal foglalkoznál és nem másokat zaklatnál!
2019. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ma cottage pie lesz, a tegnapról maradt krumplipüré felhasználására.
2019. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%
Tegnapról maradt paradicsomos krumpli natúr csirkemellel, de este készítek még sonkás gombás melegszendvicset is. Holnap vajbab főzelék lesz, még a feltéte nem találtam ki hozzá.
2019. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!