Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létezik, hogy ez a recept így...

Létezik, hogy ez a recept így sikerüljön, mint ebben a videóban?

Figyelt kérdés

Megfogott,kipróbálnám, de valamiért túl egyszerűnek tűnik.

A piskótával mindig gondom volt, ügyesbajosan felvertem a habot majd a tészta mindig összeesett.

Itt pedig összedobja, lesz egy folyós massza majd elvileg a szép pihe puha tészta. Létezik? Sikerülhet?

[link]


2019. jan. 15. 21:29
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen én is úgy láttam, hogy tejszinhab, de ha nem is az, én azt fogok rá tenni :))

Ma fogom kipróbálni, mivel holnap van a párom születésnapja és gondoltam a megszokott torta helyett, ilyen nyalánkságot csinálok, hisz imádja a nutellát és úgy mindent, ami szerepel ebben a receptben.

Szoritsatok, hogy sikerüljön :))

2019. jan. 16. 12:46
 12/19 anonim ***** válasza:
Szorítok, és várom az eredményt! Ha neked bejön, akkor én is csinálok a hétvégén...
2019. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Aki megsüti tegyen már fel képet :)

Állati jól néz ki! Még lehet a hétvégén én is nekiállok

2019. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Teszek fel majd képet! Örülök, hogy többeteknek is adtam inspirációt :D
2019. jan. 16. 13:57
 15/19 anonim ***** válasza:
Megsütötted?
2019. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megsütöttem, de képet nem teszek fel,mert nem a legszebb látvány és lehet elmegy tőle a kedvetek😂

Mindent a recept szerint csináltam, betettem sülni. Úgy nézett ki teljesen jól halad, aztán a végére... Egyik fele felnőtt, a másik szép lapos maradt.

De! Nem csak a recept hibás. Gondoltam készítek egy másik kevert tésztát, ha lehet ne ezt mutogassam a páromnak. Az még borzasztóbb lett, ugyanaz a fele felnőtt, a másik lapos maradt,szóval a drága sütőmnek köszönhető(gondolom)

Ezen kívül a receptben levő tészta teteje full ragacsos lett, egyáltalán nem olyan az állaga mint a videóban és nem olyan porhanyós,hogy dugóval egész szépen kilehessen belezni.

Ettől függetlenül a menthető részét megcsináltam, nutellával, puddinggal és tejszinhabbal egész finom lett.

Ti hogy álltok? Megcsinálta valaki?

2019. jan. 20. 13:22
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó én is ugyanúgy vagyok, sose sikerül ezért inkább el se kezdem sose, már lassan két éve, semmit se sütök. Veszek egy islert a boltban, ennyi.
2019. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy megosztottad velünk tapasztalataidat.

Azért ne menjen el a kedved a sütéstől, a sütőt meg lehet javíttatni. 😃

A videóban a sütemény teteje úgy néz ki, mint egy hagyományos piskóta, ez azért felveti a lehetőségét, hogy nem teljesen ugyanaz a recept, de az ötlet, egyszerűen szuper. Jövő hónapban több születésnapot ünneplünk, ezért én nem vetettem még el teljesen, hogy megsütöm, de akkor a biztonság kedvéért sütök egy piskótát is, hogy biztosan sikerüljön. 😉

2019. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Igen úgy lesz a legjobb! Sőt, egy tepsi tésztából nem is jön ki nagy adag, és mivel finom is, biztos elfogyna a két tepsi is!

Amúgy amennyit megtudtam menteni a videóban levő tésztából az isteni finom volt, úgyhogy próbáljátok meg.

Talán nem jön ki majd olyan könnyen a közepe, de kiskanállal szépen kilehet szedni.

Majd várom én is a tapasztalatokat!😊

2019. jan. 21. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!