Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha megpirított csirkemellhez...

Ha megpirított csirkemellhez csak tejszínből és curry-porból készítenék mártást, nagyon szegényes lenne? Milyen ízvilágot hozna?

Figyelt kérdés
szóval nem tudom ennyiből be lehet-e lőni mert olvasom hogy ahány ház annyi curry, és sokféle előre legyártott por is van ugye mint fűszerkeverék, Pennynek is van pl. sajátmárkás olcsó cucca összetevőit nem ismerem, ha egy alap főzőtejszínes mártáshoz adnám milyen végeredménye lenne ízvilágra?
2019. jan. 30. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld ki!
2019. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem próbálod ki egy evőkanálnyi tejszínnel és ha jó, akkor bekevered az egészet.
2019. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

A curryvel óvatosan. Igen van egy currys fűszerkeverék, ellenben tiszta curry porhoz nem könnyű hozzájutni.

Ha elfogadsz egy tanácsot, mondom mit főzz. Csíkokra vágott csirkemellet megpirítod, mikor majdnem kész, hozzá raksz egy egész karikára vágott (kb 4 mm) póréhagymát, majd a főzőtejszínt.(vigyázz, van amiben már van keményítő ami sűríti az ételt) Csak 3-4 percig főződ. Ha gondolod, ebben kipróbálhatod a curryt, de csak óvatosan. Rizs illik hozzá. A szaftja krémes legyen. Jó étvágyat.

2019. jan. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is tennék a tejszínbe pórét, vagy salotta hagymát, vagy snidlinget akár. Vagy ha van vmi kis zöldséged otthon (sárgarepa, brokkoli) azt piríts ala. Attól jobb lesz. Simám a 2 összetevő kicsit kevés.
2019. jan. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ilyet készíteni, de almát teszek még bele. Nagyon finom rizzsel. Almás-currys csirkemell a neve.


[link]

2019. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!