Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A cigánypecsenye finom szűzhús...

A cigánypecsenye finom szűzhússal is?

Figyelt kérdés
Mert én a receptek nagyját mindig karajjal meg tarjával látom.

2019. márc. 7. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Tarjával a legfinomabb, a recept szerint abból kell készíteni. Az nem indok, hogy zsíros (már amelyik) mert aki ennyire nem bírja a zsírt, az a rásütött kakastaréj szalonnával sem fog tudni mit kezdeni, tehát nem kell azt készíteni, vagy az étteremben kérni.

Persze te megcsinálhatod bármilyen száraz húsból, fűszerezheted a szűzpecsenyét is sóval-borssal-pirospaprikával-fokhagymával, nem tiltja semmilyen törvény!

2019. márc. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Eredetileg tarjával+oldalassal készítették és kakastaréj szalonnával a tetején tálalták. Jó kis szaftos, zsíros húsok, gyorsan has telik vele.
2019. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Bocsi 1-es!

A te válaszodat csak utólag olvastam el. Nem másoltam.

2019. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Nincs gond!

Ami igaz az igaz, nem lehet mást írni!:)

2019. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Van egy szűzpecsenyés "kamu" cigánypecsenye receptem, ha gondolod begépelem.

Nem pont olyan mint az igazi, nem is teljesen úgy készül, de nekem tökéletesen megfelel, mert az ízvilágot megidézi, és gyorsabb, egyszerűbb elkészíteni. Persze tarjával finomabb, ebben igaza van az előttem szólóknak, de egy kis stúdiólakásban, egyszemélyes minikonyhával, egyetemistaként kell néha kompromisszumokat kötnöm.

2019. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megköszönömha elküldöd!:)
2019. márc. 10. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!