Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gáz-e, illetve engedélyezett-e...

WaRrOcK11 kérdése:

Gáz-e, illetve engedélyezett-e az, hogy főzőlapon főzzünk egy 3 csillagos Hotelben?

Figyelt kérdés
Nyaron megyünk baratnőmmel diakmunkára Siófokra, de a Hotelben, ahol elszállásolnak nem lesz konyha és nem szeretnék minden nap rendelni étteremből, mert az eleg drága. Így jött az ötlet, hogy mivan ha főzőlapon csináljuk magunknak az ébredünket, és ndm tudjuk, hogy szabad-e egyáltalán, illetve barátnőm azon stresszel, hogy mennyire gáz a dolog.

#hotel #főzés #sütés #engedély #megoldás #főzőlap #3 csillagos hotel #nem-e probléma
2019. ápr. 18. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs konyha, tehát a szobában főznétek? Nem hinném, hogy szabad... Gondolom, vannak tűzvédelmi és mindenféle előírások.
2019. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem főzhetsz a szobában, ... legfeljebb csak titokban.

Az okát az 1-es leírta, de a folyosón terjengő zsiradék vagy hagymaszag úgyis elárul. Amellett egy szobában beveszik a kárpitok, tapéták a szagot, még jelentős kártérítésre is számíthattok, ha észreveszik.

Esetleg a fürdőben a földön megfőzhetsz egy tésztát, de semmi több!

Találjatok más megoldást, vegyetek ki egy faházat, vagy valamit, nem lehet a siófoki szállodánál drágább.

2019. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt én is akartam írni, amit a második is, minden átveszi a szagokat. Arról meg már ne is beszéljünk, hogy ha véletlenül összekenitek a szőnyeget, vagy kicsapkod a kaja a falra, vagy nem tudom, hát ne csináljátok semmiképp... A bírság többe fog kerülni, mintha minden nap vennétek valami olcsó menüt valahol. Ha nagyon nincs pénzetek, egy-egy napot hideg kajával is ki lehet bírni.
2019. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Tilos. "A szállodai szobában tilos vasalót, vízforralót, kávéfőzőt és egyéb, a megszokott utazási szükségletek közé nem tartozó elektromos készüléket – ide nem értve a laptopot, notebookot, tabletet, fényképezőgépet, videokamerát – üzemeltetni." Kb az összes szálloda házirendjében szerepel
2019. ápr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy a nagy áramfelvétel simán leégetheti a falban futó vezetéket, aztán fizetheted a szálloda újrahúzását és az áramszünet okozta járulékos károkat.
2019. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentem már drága helyre szállodába, és ilyen mákos meg túrósbatyu mellett tettem le a voksom. Teljesen jó. Ja meg vettem még ott gyümölcsöt is. Egy ilyen kisdoboz nektarint. Meg amúgy úgy voltunk a kajával, hogy első nap pl volt ott egy nagy áruház, és ott pizzát vettünk (1 v 2 szeletet, mert ott úgy is adták), meg egyszer ültünk be ilyen kajáldába, rendeltünk nokedlit. Szal szerintem amúgy simán jók ezek a pékáruk enni, vagy akár gyümölcs.
2019. ápr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat!

Megkérdeztem a főnököm, azt mondta, ha nem hagyjuk bedugva, akkor nem gond. Bár elnézve a válaszokat eléggé nyomós indokokat kaptam. A kaja szagra gondoltam én is azért inkább a fürdőben vagy ha van akkor az erkélyen csinálnánk és akkor nincs szag.

2019. ápr. 23. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha erkélyen csináljátok, akkor tiszta dzsúva lesz a felettetek lévő erkély alja plusz a szag ugyanúgy terjedni fog. Egy fokkal jobb, mintha bent csinálnátok, de szerintem még így is illetlenség.
2019. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!