Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » McDonald's-ben dolgozom,...

McDonald's-ben dolgozom, besokalltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Diákmunkázok a mekiben 1 hónapot. Ma volt az első napom. Dresszingen kezdtem majd grilleztem. A dresszingel nem volt semmi baj, de utána elvesztettem a fonalat. Nagyon gyors minden főleg hogy ebédidőben vagyok beosztva mindig.


Szóval grillen van 16 hely a husiknak, mind tele volt ma sült és jön a rendelés:

-8sima sajtburger (8hús)

-8dubla sajtburger (16hús)


A grill tele van mert még nem sült meg de már mindenki rám vár, de a gép tele. Üvöltözés velem és teljesen elment a kedvem. Első napom volt, szerintem annyira nem voltam lassú ehhez képest. Vannak itt mekisek akiknek van hasonló helyzete? Mit tudok tenni, lelkileg hogy készüljek fel? Az is hab a tortán hogy elég csendes vagyok és nagyon nehezemre esik hogy üvöltüzni kell és tele van emberrel kürölüttem minden. Nem panaszkodni akartam, tudom úgy tűnhet.



2019. jún. 22. 20:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg nem kommunikáltál. Amikor azt üvöltik, hogy "mikor lesz már kész az x db hús?", akkor annyit kell hangosan (konyhán nagy az alapzaj, ezért üvölt mindenki) válaszolni, hogy "fél perc múlva lesz 5 hús", és kész.
2019. jún. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

Konkrét számokat nem mondok de nem annyit.

Lol miért? államtitok? felmegyek egy diákszövetkezet honlapjára és megnézem ha akarom, de kicsit sem érdekel igazából

2019. jún. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

Az csak jó, ha nem tudsz tenni semmit annak érdekében, hogy hamarabb megsüljön! :) Viccelsz, ezt tudod a legkönnyebben a magad hasznára fordítani.

Mert ha rajtad múlna, és nem lennél elég gyors, akkor lehetne téged hibáztatni.

De így, hogy tisztán a technikai felszereltségen múlik...

Hát én úgy rommá savaznál aki beugatna, hogy fél óra múlva elsírná magát! :D


Mert így akkor tulajdonképpen mi az elvárás? Megkérdezném, hogy akkor meghajlítsam a teret a grillsütő körül, hogy ott csak 10 másodpercnek tűnjön az, ami a vendégnek 5 perc?

Vagy elkezdeném utánozni azt aki ordít, és én is elkezdenék ordítozni a sütővel! :D

Süssél gyorsabban! Süssed már! Mikor lesz már kész?! :D

Még egy öngyújtót is vinnék, és elkezdeném azzal égetni a sütő oldalát. Csak hogy gyorsabban melegedjen! :D


Istenem, ha nem elmegyek szórakozásból oda vagy egy hétre... :D Hogy felidegesíteném már őket XD


Nem hogy te meg inkább elmennél valami étterembe. Tanulnál is valami értelmeset, meg a lóvé is jobb lenne, meg nem ilyen dilettáns hülyékkel lennél körülvéve, hanem

tehetséges hülyékkel.

Mert az azért nem árt tudni, hogy vendéglátásban épelméjűt nem találsz...

2019. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem ellenszenveskedni akartam, elhiszem hogy nem érdekel csak a kommentedre válaszolva írtam ezt. Számot meg azért nem mondok mert nem tartom ezt nyílt infónak.
2019. jún. 22. 21:51
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Pedig nyílt infó, kintvan minden diákszövetkezetnél. Nem titkos megbízáson vagy.
2019. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Akkor te is látod hogy nem 130.
2019. jún. 22. 21:55
 17/25 A kérdező kommentje:
Mindegy nem is ez a lényeg, lehet akkor 130 is ha úgy akarod,problémám a gyorsasággal,tömeggel van probléma
2019. jún. 22. 22:03
 18/25 anonim ***** válasza:
73%

Hiába ordítoznak, attól nem fog gyorsabban sülni.


Talán ezt szép nyugodtan elmondhatod. Nem a te hibád.


Esetleg álljon oda akinek jobban megy, cseréljetek.

2019. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 1 hónapról van szó, akkor próbáld kibirni. Legalább kilépsz a komfort zònàdbòl.

Nyugodtan szólj vissza ha kérdeznek és ha valamit nem értesz, kérdezz. Meg próbálj pörgősebb lenni.

Egyébként első nap még nagyon szokatlan és új minden, majd megszokod.

Ha meg nem, van más munka gondolom

2019. jún. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

Más országokban kirakják, hogy az adott munkáért mennyi fizetést igérnek. Itt meg kb. 100-ból ha 1 kirakja, már jól járunk. És hogy miért? Mert már a mekiben dolgozó kis diák is eltitkolja egy anonim oldalon, hogy a grillezésért mennyit keres mintha a NASA-nal dolgozna, amikor kb. 1 perc kutakodás után rá lehet jönni, mert a meki nem titkolja el. Ja de várjunk csak... Bárki felmehet a NASA honlapjára, ott is kiírják a fizetést :)


Ebből látszik, hogy nem a cégeket kell ezért hibáztatni, hanem a társadalmat. Mivel nem tudjuk, hogy a másik mennyit keres, ezáltal a vállalatok se versenyeznek annyira, ezáltal a fizetés is lejjebb esik.

2019. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!