Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » McDonald's-ben dolgozom,...

McDonald's-ben dolgozom, besokalltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Diákmunkázok a mekiben 1 hónapot. Ma volt az első napom. Dresszingen kezdtem majd grilleztem. A dresszingel nem volt semmi baj, de utána elvesztettem a fonalat. Nagyon gyors minden főleg hogy ebédidőben vagyok beosztva mindig.


Szóval grillen van 16 hely a husiknak, mind tele volt ma sült és jön a rendelés:

-8sima sajtburger (8hús)

-8dubla sajtburger (16hús)


A grill tele van mert még nem sült meg de már mindenki rám vár, de a gép tele. Üvöltözés velem és teljesen elment a kedvem. Első napom volt, szerintem annyira nem voltam lassú ehhez képest. Vannak itt mekisek akiknek van hasonló helyzete? Mit tudok tenni, lelkileg hogy készüljek fel? Az is hab a tortán hogy elég csendes vagyok és nagyon nehezemre esik hogy üvöltüzni kell és tele van emberrel kürölüttem minden. Nem panaszkodni akartam, tudom úgy tűnhet.



2019. jún. 22. 20:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
72%

Véletlenül nem neked meséltem pár napja egy rokonomról, aki vezető az egyik étteremben?


Amúgy kérdésedre a válasz: Műszak előtt verj be egy-két bögre Naturland nyugtató teát. Míg Tesco dolgozó voltam, én is ezt csináltam, egyszer nem tudtak felhúzni (pedig ahhoz a helyhez képest a meki egy üdülőközpont). Ezen felül ha ok nélkül ugatnak veled, kérdezz vissza nyugodtan, hogy miként csináld gyorsabban, ha a gép teljes kapacitáson üzemel, stb. Ha annyira okosak, osszák meg veled azt a titkot, amit eddig élő ember nem ismert a több ezer éves történelmünk alatt.

2019. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%

A kerdezo azert nem 130at keres mint egy heti 40oras rendes alkalmazott mert az o 200as bruttojabol csak 15% adot vonnak le nem 33,5%ot. O keres 170et a masik aki tapasztaltabb, de nem diak 40nel kevesebbet. Igazsagos? En is voltam diakmunkas, akkor jogosnak ereztem, most mar nem annyira, latva a legtobb diak hozzaallasat.


Amugy a fizetesek osszege, foleg a versenyszferaban titkos, mivel altalaban teljesitmeny aranyosan fizetnek. Pl egy jobb programozó tobbet keres mint egy hasonlo korabeli, hasonlo tapasztalattal rendelkezo kollegaja. Es mivelnez akar ellenteteket szulhetne igy altalaban titokban tartjak.


Mondjuk a mekiben a fix orabernel nyilvan ra lehet jonni ki mennyit kereshet.

2019. jún. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

22# ha egy cég ugyanannyit ad egy tapasztalatlan, megbìzhatatlan diáknak, mint egy állandó dolgoznònak, az rohadtul nem a diák hibája.

A 15% adó is teljesen korrekt, pl tb-t egy diáknak alapból nem kell fizetnie. A nyugdíjba se fog beleszàmìtani, szóval teljesen érthető a dolog.

Egyébként meg nem tőlük vonnak keveset, hanem a dolgozoktòl sokat. 33,5% irreálisan sok.

Be lehetne már fejezni a diákokra az irigykedést.


Kérdező # próbáld ki egy hétig, ha nem szokod meg, akkor keress más munkát. Nem való mindenkinek a vendéglàtàs. A gyorséttermek meg tényleg a gyorsasàgròl híresek, ha lassabb a temperamentumod, akkor lehet nem neked való munka.

Miközben sül a cucc készítsd elő a következőt. Ha szólnak hozzád, ne vedd ordibàlàsnak, a hangzavar miatt nem lehet suttogva kérdezni.

2019. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Mondtam, en is voltam diakmunkas, en is reszesultem az elonybol, ugyanakkor azt is tapasztalom most hogy a tobbseg szarik bele. Telefonozik, tiszteletlen, rendetlen. Nyilvan vannak kivetelek de sok esetben fele annyit nem csinal egy diak mint egy rendes dolgozó, mégis tobbet keres.


Felugyeletem alatt is dolgozott 3diak tavaly, abbol ketto hasznavehetetlen volt, egy tisztessegesen elvegezte a munkajat, ra nem is panaszkodtak a munkatarsai. Viszont a masik kettőre nalam, hogy mit keresnek itt, nem csinalnak semmit, miert kap tobbet stb.

2019. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor nyugodtan szólj vissza, hogy még x perc van vissza. De nem hiszem, hogy csak az a 16 sül egyszerre, mert ugye ott vannak a royal húsok is. Ilyenkor ha tudsz egy picit előre kell dolgozni, pl bekészíted
2019. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!