Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » MIlyen ételeket szoktatok...

MIlyen ételeket szoktatok főzni hó végén?

Figyelt kérdés
Fizetés előtt, mikor már szűkös az ember, jó lenne valamilyen kis praktikai tárház :)

2019. júl. 4. 10:37
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
78%
Jelenleg fix fizetésem van, mégsem történik soha az, hogy hónap végén meg kéne húzzam magam. Átlagos a keresetem, mégis bőven tudok hó végén is azt enni amit szeretnék, pedig hónap közben random étterembe is járok, meg sokat kávézókba. Nem osztom be a pénzem, de ha taktikáznom kéne, hogy kijöjjön a végére is valami összeg, amiből ehetek, akkor biztos, hogy vezetnék valami tervet, hogy mit mire költök.
2019. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
36%

4es vagyok, irigykedni 5# ne röhögtess:DDD ugyan mire? A 130eft-ra? Egyébként már vártam válaszként a nem is szeretem a lazacot, homárt...

Tudod akinek ki kell számolni ezeket, okosan beosztani, az nem jelenti azt, hogy azt eszik, amit megkíván. Csak ennyire reagáltam. Ez nem irigység, mert többszörösével gazdálkodom havonta, hála Isten, csak józan ész.

2019. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó! Tudod nem mindenki a pénztárcáját méri az ízvilágát. Én pl a csirkemellet,és a karajon kívül más féle húst nem is eszek szinte. De a családomnak mindent megfőzök. Ez nem azon múlik,hogy minek mennyi az ára,hanem az ízlésen.én pl ha nekem fizetnének,sem ennék ilyen tengeri hülyeségeket. Nekem bőven elég a karácsonyi hal,aztán egy évig nem is kívánom utána.
2019. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
7%

Látom mindenki ráharapott a lazacra...írhattam volna bármi mást. Az senkinek nem esik le, hogy itt arról van szó, hogy a #2es 130eft-os válaszoló azt írta szinte mindent meg tud venni, amit megkíván. “szinte azt eszek ami jól esik”. Erre írtam, hogy ez költôi túlzás. Ennyi pénzbôl nyilván nem igaz, ô is írta, hogy akciósokra vadászik, tehát nem tudja mindig megvenni amit megkíván.

Itt senki nem beszélt az ízlésrôl, nem értem mirôl beszélsz #23.

#5 te pedig, ha már ennyire okos vagy és a sonka helyett Jamon-t írsz (jamón=sonka) legalább írd már helyesen ahelyett, hogy beugatsz, hogy irigykedek a semmire.

2019. júl. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
77%

24!



[link]


Nálunk jamon-nak is írjak. Puszika.


Az izelesnek meg annyiban van köze az anyagiakhoz hogy ha valaki alapból nem csak a csillagászati árú dolgokat szereti, simán megvehet bármikor bármit amit megkíván. Mellesleg vess egy pillantást a linkre: 2 euro a sonka, az a kis doboz pont elég egy embernek.


[link]


Ez itt lazacfile, jelenleg akciós, 3,18 ,szinten elég egy embernek. Mit keressek még, mit szeretnél?

2019. júl. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
42%
Azért a német árakat; német fizetéseket ne hasonlítsuk már a magyar átlag(alatti) színvonalhoz... teljesen más minden. Át lehet váltani szóban forintra, de akkor sem lesz reális.
2019. júl. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
81%

ma 06:53-as: ez még véletlen sem NÉMET ár, legfeljebb holland, de a válaszban nem is ez a lényeg.

Magyarországon is vannak akciós árak, akit érdekel, meg tudja venni olcsóbban is.

De az, hogy van ilyen lehetöség, az egyáltalán nem azt jelenti, hogy azért vesz valaki kedvezö áron, mert a teljes árat nem tudná megfizetni, hanem mert neki nem éri meg, túlárazottnak tartja.

A spórolásban/pénzbeosztásnak ugyanis az egyik jellemzöje, hogy egy-egy árut akkor vesz valaki, amikor olcsóbb.


De az eredeti témára visszatérve: nálam sosincs "hónap vége", mert tudok számolni.

Fizetéskor elsönek kifizetjük a számlákat, utána tartunk egy havi nagyobb bevásárlást, amikor megvesszük a tartós élelmiszereket. A maradék pénzböl annyit, ami kajára jut, elosztjuk négy részre (heti egy rész) és úgy tervezzük a heti étrendeket, hogy ne lépjük túl ezt a keretet.

Ehhez nem kell csúcsfizetés, elég, ha tud valaki számolni.

2019. júl. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
25%

“Mit keressek még, mit szeretnél?”

Az intelligenciádat, mert azt elhagytad Hegyeshalom és Hollandia között félúton.

Hiába törölteted a kommentemet, senkit nem érdekelnek a holland árak. A jamón is jamón marad. Sôt az ízlés sem volt kérdés, ki mit szeret.

Puszikálni, meg továbbra is puszikáld azt amire én gondolok.

És továbbra is magas marad a léc számodra, attól semmi nem változik, ha törölteted a kommentet, mert nem bírod a kritikát.

2019. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
31%

Nem töröltettem semmit. Nyilván a te intelligenciád mélysége olyan döbbenetes volt az adminok számára, hogy ők törölték.

Amúgy pedig ha már helyesírási leckét adsz, akkor figyelj a saját írásodra. Ahogy a jamon és a jamón között egy ékezet a különbség, úgy a sőt és a "Sôt" között is.

2019. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
21%
Ugye te nem értelmiségi vagy, holland?
2019. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!