Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem akarok általánosítani...

Nem akarok általánosítani mert nyilván nem mindenkire igaz de a vegánoknak egy része eléggé lekezelő azokkal szemben akik húst esznek én nem úgy gondolkodnak ahogy ők lehet hogy ez fordítva is igaz de én a vegánoknál jobban érzem Szóval miért van ez?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
96%

Egyrészt azért érzed azt, hogy mi vagyunk a lekezelőbbek, mert van egy kisebbség akik tényleg hangosak, másrészt pedig nem vagy vegán, ezért nem érzed át, hogy miképpen hat ránk a társadalommal való konfrontálódás (ami amúgy magyar sajátosság, nyugaton nincs ilyen).


9-es tökéletesen megragadta a lényeget. Annyit tennék hozzá, hogy ez a jelenség normális országban nem létezik. Én éltem pl Bécsben is, ott abszolút nem tapasztaltam ilyeneket. Ott a többség azért nyitott volt, Mo-on meg a többség ellenséges és begyöpösödött a vegánokkal szemben. Itt kb az átlagember azt hiszi, hogy csak zöldségeket eszünk. A vegytiszta tudatlanságot meg nem mindenki tudja elviselni (és meg is tudom érteni őket).

2018. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
50%
Te nem néznéd le a tömeggyilkosokat? A husevok tomeggyilkos. Olyan erzes mintha valaki csecsemoket enne. En az ilyenekt megvetem.
2018. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Táplálék szerzés céljából öljük meg az állatot

De nem értem hogy hogy jön ide a 'szeretkezés"?

2018. márc. 4. 20:51
 34/63 A kérdező kommentje:
És a csecsemő evéshez se sok köze van
2018. márc. 4. 20:52
 35/63 anonim ***** válasza:
65%
Allatot olni ugyaz mint embert olni. Borjut enni ugyanaz mint csecsemot enni
2018. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem ugyan az gondolkozz el rajta
2018. márc. 4. 22:20
 37/63 A kérdező kommentje:

Nem saját fajomat ölöm meg és eszem meg

Az ember a kezdetektől fogva eszik húst ez nem véletlen

2018. márc. 4. 22:30
 38/63 anonim ***** válasza:
38%
Az ember a kezdetektol fogva kovet el nemi eroszakot. Tehat a nemi eroszak jogos es termeszetes
2018. márc. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:
A szexuális vágy igen az és ugyan úgy kell a szervezetnek
2018. márc. 4. 22:52
 40/63 A kérdező kommentje:

Közelítsük meg másképp a dolgokat ha nem érted

Mivel az embernek szüksége van a húsra es van lehetősége ezért meg is szerzi fordítva is ugyan így lenne és van is

Az állatok is esznek állatokat sőt az emberre is rátámadnak ( nem a növényevőre gondolok nyilván)

Természetes húst enni az élet velejárója és kell a szervezetnek


De nagyon elkanyarodtunk a témától

Nem ez volt a kérdés

2018. márc. 4. 22:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!