Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Nem akarok általánosítani...

Nem akarok általánosítani mert nyilván nem mindenkire igaz de a vegánoknak egy része eléggé lekezelő azokkal szemben akik húst esznek én nem úgy gondolkodnak ahogy ők lehet hogy ez fordítva is igaz de én a vegánoknál jobban érzem Szóval miért van ez?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 13:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

" Az ember általában lekezelő, ha olyannal találkozik, aki "más"."


Az érme mindkét oldalát ismerő kisebbség (ez esetben a vegánok, mert ők is a mindenevők közül váltak ki) nem feltétlenül. Főleg, ha dokumentálták magukat a témával kapcsolatban, nem pedig 0% utánajárással okádják az áltudományos hülyeségeket (húsra szükség van stb), mint amit a mindenevők nagy része csinál.

2018. márc. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Az hogy pár helyen lehet olvasni hogy így egészségtelen meg úgy egészségtelen(maga a hús nem egészségtelen csak az ahogy kezelik és amit ráraknak attól) még nem meggyőző érv

Én azt olvastam hogy a tofu rákkeltő

+ a növények nagy része is egészségtelen a vegyszertől


Mindenkinek van véleménye de egyik fél se hülye senkinek nem kell lenézni senkit



Nem akartam lekezelő lenne egyszerűen csak megkaptam a választ a kérdésemre erre még jönnek emberek bizonygatni a másikat hogy bizony neki van igaza (igen sajnos én is) aminek semmi értelme


MINDENKI EGYE AZT AMIT AKAR ÉS MAGÁVAL FOGLALKOZZON NE MÁSOKKAL


És mindenkinek további szép napot

2018. márc. 10. 18:01
 63/63 A kérdező kommentje:

Még mindig nem értek egyet

De nem ez volt a kérdés és má megkaptam a választ

2018. márc. 12. 12:07
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!