Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
40%
igen, kettő is
dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Na látom az első kommentelő egy agyhalott, aki nem tudja mit csináljon a szabadidejében. :) Sajnálom.
dec. 30. 14:35
 3/78 anonim ***** válasza:
90%
Ez a jövő évi meditációm fókuszpontja.
dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
a kundalini energia amúgy több is lehet.
dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
0%
A DMT minek a rövidítése?
dec. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
A legerősebb hallucinogén vegyület, amit a tobozmirigy érzékszervünk termel a homlokcsakra területénél.
dec. 30. 17:41
 7/78 A kérdező kommentje:
A DMT felelős az intenzív álmokért, a szellemlátásért, a látomásokért.
dec. 30. 17:42
 8/78 anonim ***** válasza:
50%

A Transzendentális Sátánisták használnak ilyesmit. Azt hittem, hogy te más DMT -re gondolsz.

Hát egészségedre!

De ha szerekkel tudsz némi hatást elérni, akkor azt kell h írjam:

Neked nincs semmilyen kundalini energiád.

Eleve az a lényeg h szerek nélkül kell elérni a kundalini energiákat.

dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:

Akinek volt leirná mi az!


Csak mert neten nem igen tudtam meg.

Vagy mindenki mást tapasztal?

dec. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz ... használok DMT-t is ... de én a DMT-től sosem hallucináltam.


Csak attól kezdve látok a DMT-vel dolgokat, miután kinyitottam a harmadik szem csakrámat ... utána pedig az összeset.


De mészteleníteni kellett a tobozmirigyemet is, teljesen el volt meszesedve ... valószínűleg ezért sem hatott rám a DMT teljes mértékben.


Szóval őszintén szólva, a saját erőmből nyitottam ki a csakráimat. A DMT nem volt rám nagy hatással.


A halálfélelemnél is erősebb akaraterőm segített megnyitni a csakrákat. Aki hajlandó szembenézni a halállal, annak bármikor sikerül megnyitnia ezeket a csakrákat.

dec. 31. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!