Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:

Egyszer én is éreztem szagokat elhuztam hűtőt mindent nem találtam a forràsát de amikor elmult a félelmem elmult az a rossz szag is -azt mondjàk rossz identitàs passz..



Annyi jelet kaptam egy gyerek zene ébresztett..

Vagy ha làttam videot semmit se mondott amig nem tartottam ott..


Pl.a barlang metafora nagyon rezonàltam vele jött az a làbremegős libabőrös érzés talptol végig a testemen..


[link]


Volt hogy nagyon fényérzékeny lettem alig làttam (bàr itt passz annak is betudható hogy alig aludtam csak pàr oràt hosszabb időn keresztül mert telon kerestem a vàlaszokat a miért?re)

dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 A kérdező kommentje:

Amúgy az furcsa, hogy én nem lettem fényérzékeny(ebb).


Bár én eddig is fényérzékeny voltam. Lehet hogy ez azért nem változott, mert évek óta az vagyok ?

dec. 31. 12:31
 23/78 A kérdező kommentje:

Még egy érdekesség, már találkoztam természetfeletti lényekkel csukott szememl, csak még nagyon homályos az egész. De láttam egy apró földönkívülit is, meg állatokat. Egyszer láttam egy repülő élőlényt is.

De ezen a héten nem volt semmi ilyesmi, csak egy lényt látok, szerintem ő az entitásom.

dec. 31. 12:36
 24/78 anonim ***** válasza:

Amugy a kundallinibe olvastam meg lehet bolondulni-és aki nàlam elinditotta mondta egy kolleganője megbolondult (ja amiket mondott velem történt meg hiàba azt mondta a baràtnőjének jo a radarja -nekem lett jobb stb.)és akkor én nem akartam làtni hallani van 3gyerek akiért felelős vagyok nem akarok megbolondulni :( egyszer közel àlltam hozzà anyàm majdnem a pszihiàtriàra utalt ..



Most ugy érzem erösebb vagyok a lelkifurka ami gàtolt hogy kiléptem egy kapcsolatbol azaz ellöktem magamtol vkit ..

Meg egy mhely a gyerekeimért blokk..ezt is megbocsàjtottam magamnak..

kioldottam azt hiszem màs bűnöm nem volt az életben hisz sose bàntottam senkit (csak a férjem-persze ő is engem de azt màr megérdemeltem)


Szoval talàn olyan szörnyűeket màr nem látnék..

dec. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/78 A kérdező kommentje:

Így már értem, miért nevezed sátáninak a dolgot. (Úg értem, a helyzetedből ... tudom, hogy bármit kihozhat.) Sajnálom.


Esetleg ha szeretnél írni olyat, amit itt nem osztanál meg, de privátban igen, szívesen folytatnám a gondolatcserét.

dec. 31. 12:55
 26/78 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek megvan a Kundalini energia, csak nem tudják használni. Ahogy a csakrák esetében is nem elég, ha nyitott, tudni kell használni. Ezt a tudást sajnos nem tudod megszerezni pusztán Ayahuasca használatával.


Hiába van egy menő autód, ha nem tudod vezetni és nekihajtasz a fának vele... Ez nem olyan, hogy gondolsz egyet és mostantól minden csakrám nyitva lesz, megvilágosulok és látom a szellemvilágot! Sokan egy egész életet szánnak rá erre mindenféle eredmény nélkül!

dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az nem képes rá. De vállaltam a kockázatot. Bármi is vár rám, szembe kell nézzek már vele. Mert már elkezdődött ez a folyamat. Az elfogadás elengedhetetlen.
dec. 31. 13:00
 28/78 anonim ***** válasza:

nagyon érdekeseket írtok. lécci írjatok az írásaitokhoz egy becenevet nagy betűkkel -nem kell a profil nevrteket kitenni ha nem akarjátok. csak nekem ezek a számozasok nem mennek.


megtudok egypár dolgot magyarázni.

dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:

Egy nővel beszélgettem, én a kérdező. Így összeadhatod a képet, Mazu!


Oké, adok egy nevet.


Szívesen várom a tapasztalataidat.


(Dimentó vagyok.)

dec. 31. 13:14
 30/78 anonim ***** válasza:

Sátán/Lucifer nem gonosz.

Az emberek csak azt tudják megkülönböztetni, hogy mi a jó és mi a rossz. Csak ezt a két ellentétes dolgot tudják megalkotni. Hol azt képzelik h ez a két erő egymás ellen harcol vagy azt h egymásra vannak utalva, mert nincs az egyik a másik nélkül stb.


nem erről van szó.

Isten az a személy aki gondoskodik rólunk, míg Sátán az önnállóságra törekszik.


De az is meglehet, hogy egy nagy hazúgságban élünk és ami jó az a gonosz, amit gonosznak tartunk az a jó.


A transzendentális sátánizmus, ahogyan a Lavey féle is az új keletkezésű. azokat nem szívesen vallom vagy ilvasom stb.


de nem szólok bele senki hitébe.


nem azt írtam h a kundalini sátáni eredetű, hanem azt írtam h a szereket a transzendentákis sátánisták használják. nem tartom sem a szereket sem az efféle sátánistákat.


sokan gondolják úgy h sátáni eredetű a csakra nyitogatás. de én nem tudom.


bevallom bele mentem a spirituális sátánizmusba. valóban erősít spirituálisan. az eszméket is vallom valamennyire, de nem bolondulok bele és nem hirdetem. szóval nem erőltetem senkire se.


azonban nemcsak ettől az iranyzattól fejlődtem.

dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!