Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 A kérdező kommentje:

Dehogy 10-20-30 év meditálgatás tesó ...


Én néhány nap alatt nyitottam ki a harmadik szememet.


Csupán jól kell meditálni, ahhoz mérten, mi is a célunk vele.


A legtöbb ember pontosan azért nem ér el eredményeket, mert rosszul végzi a meditációt. Abban az értelemben, hogy spirituális képességekre tegyen szert.


Aki ráérez, hogy meditáció útján hogyan növelhetné egyre nagyobb és nagyobb szintre, az pár év alatt elérhet egy olyan szintet, hogy bármit megélhet, amit csak szeretne.


Nekem pontosan ez a célom ... majd kiderül, sikerül-e ... ha igen, akkor nekem volt igazam.

jan. 2. 09:40
 72/78 anonim ***** válasza:

ne hari, de tényleg azt árasztod h nem értesz ezekhez. az egy dolog h nyitva van a3. szemed, de tudod újra becsukódhat, lezárul. minden csakra olyan mint az izomzat. rendszeresen kell csinalni.


nem kell 30 évig meditalni. egy vagy két nap alatt lévő meditacióval is el lehet érni olyan szintet, mintha évekig csinalná valaki.


az egyiptomi meditaciókkal azonnal ki lehet lépni a testtből és a halottakat is lehet látni stb.



te valami rosszeditaciót csinalhattál ha 30 évig meditáltal és csak most nyílik a 3. szemed.


ez a szemnyitogatasod miben nyilvánul meg? h érzed bizseregni? az még semmi.

jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 A kérdező kommentje:

Miért neked az sikerült?


Te most hozzám beszélsz, hogy 30 évig meditáltam? Eléggé nem tudsz olvasni a sorok között, ha ilyet hallucinálsz rólam.


Először tanulj meg olvasni, ha nekem írtad. Be vagy tépve.

jan. 2. 10:01
 74/78 anonim ***** válasza:

Hát én még csak olyan 12 éve meditálgatok. Nem is rendszeresen mert a 12 évnek kb jó ha a felében nyomattam napi szinten. Szóval akkor én mondjuk még le is vonok belőle, így elmondhatom hogy 4 éven át gyakoroltam a zen meditációt. Az is igaz hogy egyedül gyakoroltam, lehet valamit rosszul csináltam :)

A lényeg hogy én akkor a 4 évemmel a közelébe nem értem az lsds, meszkalinos, vagy dmt-s élményeimnek. Viszont annyit ezért elérek a meditációval is hogy kevésbé gondolkodok a hülyeségeken :D

jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 A kérdező kommentje:

A buddhisták többsége 20-30 évig meditálnak. Ők általában arra fókuszálnak, hogy okosabbak legyenek, jobb legyen a koncentrációjuk, nekik pontosan ezért nem élednek fel a csakrák.


Én csak 2 hónapja kezdtem el a meditációt, nekem mindig nagyon időszakosan lett egyre erősebb. Amint kinyitottam a harmadik szemet, rá 3 hét múlva láttam egy nagyon apró szürke színű mozgó szemet a látásom közepén, aztán nézelődött össze-vissza kb 1 hétig.


Nekem lassú ütemben folyton egyre erősebb.


Tévedés az, hogy mindenkinél ugyanazok az eredmények elérhetőek. Vannak akik teljesen normális ütemben haladnak előre felé a hatalmas erő megtapasztalásáig, ahogy én.


A csakrák működése minden embernél más és más. Egyikünknek sem ugyanúgy működnek ezek a csakrák. Minden embernek más az agyműködése is, az is befolyással van mindezekre.


Amit én megélek, lehet, hogy ti nem élitek meg. Amit ti éltek meg, azt meg lehet én nem élem meg.


A korlátozó hiedelmeket meg kell szüntetni, és erős természetfeletti befogadóképességgel, s annak stratégiáival kell fejleszteni a harmadik szemet, és a csakrákat is ... ez a kulcsa annak, hogy gyorsan lehessen fejlődni.

jan. 2. 10:30
 76/78 anonim ***** válasza:
Elfogytak a kommentek >.< Én fura zenéket hallgatok most és így jutottam ide, arra gondoltam, hogy kell legyen értelmes beszélgetés is gyakorin, és találtam. Amúgy milyen csoportokról beszéltetek pár oldallal ezelőtt?
jan. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
Szia.Mazu oldaláról.
jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 A kérdező kommentje:
Ha szeretnétek velem beszélgetni, írjatok privát üzenetet ... de lehetőleg tartalmas üzenetet írjatok, csak akkor írok én is tartalmas üzenetet. De ha érdekelne más elérhetőség, azt is megadok ... ahol elérhettek engem. Ez a weboldal számomra nem előnyös, vannak sokkal chatbarátabb platformok.
jan. 14. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!