Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy valaki azért elfogadja azt, amilyen vagyok.

Nem csak az előítélet, szívesen beszélgetek veled! Pritában írj majd! ;)


B. U. É. K. !

dec. 31. 21:08
 52/78 A kérdező kommentje:
Privátban ... nem ittam semmit, semmi részegség, csak elírtam. :)
dec. 31. 21:10
 53/78 A kérdező kommentje:

Félreértések elkerülése végett írom, akik esetleg ide betoppannának ...


Valóban, csak féltem hogy a Kundalini ébred fel bennem ... rossz cikkben olvastam róla információkat külföldi oldalon.


Csak a hét csakrám aktivizálódott. Az egész testem rezeg, kivéve a nemiszervem, azok kivétel. Kemény is lenne, ha az is rezegne mint a marha.

jan. 1. 14:05
 54/78 anonim ***** válasza:

És miért a rezgés?elösször frászt kaptam hogy rezgek odalenn meg hangja van..


Nekem többször van irom a dàtumokat de nem igen talàlok összefüggést vagy magyaràzatot..


Aki nem spiri és semmit se tudott a csakràkrol miért rezeg?

Akik meg meditàlnak meg jogàznak stb meg nem rezegnek vagy kevesen.


Meg a hàtam is hogy rezgett meg a fejem bubjànàl ment vmi ki és teljesen lezsibbadt a fejem..aztàn meg férfi hangot hallottam..meg a szàmok..komolyan mint egy màtrix-nem làttam a gilmet de sokszor feldobta..pörögtek elöttem szàmsorok kodok..


De az az érdekes hogy sokminden megtörtént velem màr ugy hogy elötte olvastam neten..


De nem tudtam hogy ez ilyen érzés?!pl.irtàk a zene elöhoz làbremegést talptol vmi végigfut a testen..(gondoltam libabőr de nem..teljesen màs és google a baràtom de nem mert nem tudom mi van velem hogy kapjak vàlaszt a làtottakra -fàbol kiszàllo felhőket is annyi féle képpen irtam be de semmi..viszont neten làttan fényoszlopot képen és élőben is..de passz olyankor lefagytam vagy nem tudom nem jutott eszembe hogy lefotozzam :(

jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:

Jo hosszu lett..szoval mitől van a csakra rezgés?


Meg hogy nem vagyok beteg.vagy ha igen buborékozott a lépcsakràm?hasam bal oldala és meggyogyultam -véreset pisiltem szenvedtem fàjt és ahogy jött ugy elmult..

jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 A kérdező kommentje:

A csakra rezgés az óriási energiától van, valamitől nagyon be lettek izzisztva a csakrák.


Kiválthatja trauma, halálközeli élmény, erős spiritualitásra való hajlam.


Amikor az ember traumát él meg, megszeretne lélekben halni, s ettől aktiválódnak a csakrái, mert meg szeretne szűnni létezni.


A meditációkkal is a végleges üresség a legfőbb cél, ahol a semmi van, s az végül információt vesz át a tudatalattiból, mert nem tud máshonnan táplálkozni az elme.


Egyértelműen a harmadik szemed lett aktív, s ezzel a további csakráid is feléledtek. Azért vagy képes víziót látni.

jan. 1. 15:06
 57/78 anonim ***** válasza:

ha erre az oldalra nem akarsz kiteregetni semmit akkor sztem arra a csoportba se.

szerintem nem jó ötlet. itt gyakszin is sok a troll vagy az idegbajos akikkel hiába ír az ember normálisan.

jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 A kérdező kommentje:
Ez igaz ... ha valaki a harmadik szemről kérdez, a legtöbb ember már is csak gúnyolódik, hogy az testi fogyatékosság, stb ... persze ha egyszer megtapasztalnák, azonnal halálra bőgnék magukat. A hitetleneknek a legnagyobb csapás, ha megnyílik nekik.
jan. 1. 15:27
 59/78 anonim ***** válasza:

igen, ez igaz.

a minap egy könyvet, pdf et keresett valaki. segítettem neki és rám tamadt. magyarazkodtam neki h én nem trollkodok. bocsánatot kért és hálálkodott, majd a semmiből megint rámtámadt és azt írta h nem segítettem neki. megint elmagyaráztam nekiba dolgokat, de csak sértegetett.

egy ilyen apró dolog miatt.

hihetetlen h sokan nem veszik észre h a másik ember normálisan ír, próbál segíteni és nem is sértegeti az illetőt h mekkora ostoba vagy bunkó stb.

fárasztó folyton magyarázkodni vagy 100 szor leírni bizonyos dolgokat.

sokszor ezért nem szeretek itt lenni.


a kérdező is normális volt velem, noha pont leírtam a véleményemet és ki is osztottam a nemtettszésemet. de ahogy látom mégsem rontott rám.


sokszor úgy érzem h az emberek kutyák, h ok nélkül ugatják a másikat, ramorognak majd harapnak.

jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:

az is zavar h itt mindenki eltakarja a profil nevét.

én kiteszem és még egypár ember.

nem értem ezt sem. nagyon rossz folyton számozni stb. sok ember tiszta paranoias lesz és azt hiszi h én irogatok névtelenül vagy másik profillal. van masik profilom, de azzal otthon, egészség stb. kategóriakat használok h hamarabb lássam a válaszaim vagy a kérdéseimbe. az ezos dolgokat nem akarom törölni, mert hasznos dolgok vannak a válaszaimban lévő kérdésekre.

jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!