Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:

Nyolcas, ez pedig egy óriási nagy baromság, hogy a Sátánisták itala lenne.


Régebb óta létezik, mint a keresztények Istene ... legalább ennyire tájékozódott lehetnél, ha ilyen badarságot írsz.


Csak mondom, rengeteg mentális beteg ember életét mentette meg ez a főzet. Vannak, akik sosem hallucinálnak tőle.


S csak mondom, a főzettől egyetlen egy csakra sem fog megnyilni, ahhoz ennél sokkal több kell. Én mindennap órákig meditáltam hozzá már 2 hónapja. Csak az nyithatja meg ezeket a csakrákat, aki hajlandó lemondani az eddigi életéről.

dec. 31. 08:14
 12/78 A kérdező kommentje:

Csak mellékesen nyolcas ... hogy lehetsz annyira elfogult, hogy Isten azért alkotta meg a Kundalini csakrákat az újszülött gyermekekben a kezdetektől fogva, hogy aztán a sátán uralma alá álljanak?


Ezek mindegyike téveszme ... De mindenki maga dönti el, hogy hazugságban szeretne-e élni. Nincs hasznom észhez téríteni téged.

dec. 31. 08:28
 13/78 A kérdező kommentje:

Hozzáteszem azt is, hogy én elég érett voltam a harmadik szemhez.


Sőt, én már nagyon rég fel is nyithattam volna. Egyszerűen én nem tudtam a harmadik szem létezéséről, és pont ezért el volt meszesedve. A mentalitásom teljesen passzol hozzá.


Rengeteg álmom volt. Intenzív. Rémálmom mégsem volt egyszer sem. Amikor volt valami, akkor sem féltem, sőt élveztem a tanítását.


Ehhez érettség kell. Aki érett a harmadik szemhez: könnyen kinyithatja, fájdalmak nélkül. Semennyit sem szenvedtem 2 hónap alatt a harmadik szem miatt. Az intuícióm sem nagyon erősödött, azért, mert eddig is intuitív voltam. Elmeszesedve mindig is használtam a harmadik szememet. Csak az olyan, mintha egy tompa késsel játszottam volna egész életemben.


Aki érett a csakrákhoz, annak menni fog.

dec. 31. 08:57
 14/78 anonim ***** válasza:
54%
És neked szoknak a csakràid rezegni ugy hogy hangja van meg rezegsz is?ha igen az mitől van?
dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek többsége nem ebből a kasztból van. Mindenkinek van kundalini energia, csak semmit nem tudnak róla hozzá se férnek, nem hogy kezelni.


Minek azt...


Elég, ha az ilyen tudáshoz az emberiség egy bizonyos százaléka hozzáfér, a beavatottak...

dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%

én szerek nélkül nyitottam meg.

nem kell nekem itt magyarázkodnod és pampognod. nem kell tudnod azt h bizony mindez sátáni eredetű.

a fejlődéshez mindig jár a fájdalom és a szenvedés.


uccsó válaszolónak:

igen, a csakrák rezegnek és hangjuk is van. lehet: reccsenő, csattogó, vízhangzós, búgós, sziszegős.

egyéb hangokat is tud pl.

kígyó sziszegő, macska doromboló, szellő, szél, csengő, kolomp, harang stb. akár ébresztőóra hang vagy ami kellemetlen vagy kellemes a számodra. a kellemetlen at csak figyelemfelhívásként van vagy jelzi h gond van. akár zenét is, sőt a világon sose hallott zenét is hallhatsz. gyönyörű.


a kundalini energiánk kapcsolatban áll velünk és minden más síkkal és léttel. képes bármit felszínre hozni és alkotni. a kundalini egy élő lénynek is tekinthető.


amúgy illatokat és szagokra is képes. tapintásokra is stb.


sokan akiknek trauma miatt nyílnak meg a csakrák, azok sajnos azt hiszik, hogy mrgbolondúltak és jó sokáig szenvednek azért mert senki nincs akinek elmerné mondani és senki nem mondja meg neki. a kundalinija is traumán esett át, ha trauma miatt emelkedett meg és bizony ilyenkor lelkileg is szenved az ember. addig amíg ki nem piheni magát az ember és a kundalinije.

dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
30%

Beindithatja egy lélektàrs vagy ikerlàngkapcsolat is?

Velem azota van ez mikor a mhelyemen megismerkedtem egy kollegàval-a mai napig szinte nem ismerem de amiket mondott minden megtörtént velem 😲 (a jelek neked szolnak,tükör,màgnes stb)

Csak ugye voltak traumàim is..

Màr nem dolgoztam ott de olvastam-hallottam-megàlmodtam dolgokat amik velem megtörténtek.de csak utolag jöttem rà.azt hittem mindenki tégla és hogy manipulàlnak -nem biztam a kolleganőimben sem -volt hogy kihallottam beszélgetést "szegény anyuka éjszaka dolgozik apuka meg az alvo gyerekeket magàra hagyja és a szeretőhöz jàr-ez is velem történt meg..

De ezernyi dolog..

Azt olvastam ez a csatornàzàs mikor meghallod meglàtod kiolvasod a sorok közül ami neked szol..

Persze engem elvitt sokszor a rossz meg a félelmeim..


Aztàn mikor nagyon töményen kaptam a jeleket -anyàm majdnem a pszihiàtriàra akart vitetni..elvittek egy ringatàsra ahol feküdtem a làbaim mozgattàk és éreztem egy plusz kezet a hasamon buborékozàst meleget -lép csakrànàl..aztàn gyogyultan mentem ki..

Amikor megbocsàjtottam magamnak meg màsoknak làttam dupla zöld fényoszlopot a földből ment az ég felé, fàból kiszàllo felhő szerű vmit..csatornáztam "akkor átmegyek a tuloldalra meg az ajtok bezàrulnak stb.

Mindenhol ajtokat irtak nekem pl.az egyik lako hogy ajtokat dobàlt ki a negyedikről..vahy vezettem és egy teherauto ajtaja kinyinlodott elöttem-villogtattam neki àlljon meg stb.

Néha mintha egy mesébe lennék és vezetne az univerzum vagy passz..


Van hogy alszok és rezgésre kelek rezeg lenn a gyökércsakra?rezeg és hangja van rezgő hang (hülye hasonlat de mint egy vibràtor vagy kézi rezgős maszirozó vagy xbox karja mikor rezeg)vokt olyan hogy a hàtam rezgett és a fejemnél ment ki a bubjànàl vmi zsibbadàs és akkor szàmsorok peregtek elöttem az enyém a 618volt meg hangokat hallottam nem igazàn magyarosan nem tudtam leirni nem igen emlékszek rà de volt benne görög korhàz meg katona meg talàn parti meg erekcio-utobbi passz annyira nem magyaros értelmes mondat volt hogy egyből lejegyzeteltem akkor se maradt meg :( nem tudtam..

Akkoriban sokat bizsergett a homlokom-mostanàban nem..

A fülem szok csengeni..meg van hogy alig hallok de a hosszabbitoba hallom az áramot vagy ha a mhelyen rezeg vki telefonja az öltözőszekrényben vagy ha jön a lift màr hallom a kollegàimnak mondom jön vki ők nem halljàk .. de ha meg beszélnek hozzàm néha totàl süket vagyok :(


12éve tuti tart nàlam probàltam elnyomni pont azért mert olvastam ez sàtáni dolog..akkor nem vettem észre töményen a jeleket..


Néha olyan mint a jumanji ha szintet lépek jutalmat kapok -làtok,hallok.ja igen egyszer véreset pisiltem (ez már volt szoval gyogyszer nélkül nem javul)megint éreztem a buborékokat a hasamban a lép csakrànàl és meggyogyultam magamtol 🙏

Meg egyszer trombozis gyanuval kivizsgàltak érfestés mindent is és semmit se talàltak..a szivcsakràm is fura néha olyan fura szivdobogàsom van-szivultrahangon is voltam minden oké a szivemmel..

Én keresztény vagyok akkor nekem miért aktiválodik ez ha sàtàni?

dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
Jo hosszu lett és én nem szivtam semmit és nem is szeretnék..
dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
100%

Jó hosszan leirtam szoval ha eddig nem olvasott privàt igy rànismer aki elinditotta nàlam neki ezeket elmondtam -nem mondta hogy te hülye vagy..meg hagyj engem ezekkel a halucinàciokkal vagy mit szivsz..


Azt mondta "hallgass a megérzéseidre"

Tudom hogy neki van köze mindenhez de akkor miért nem segit hogyan tovàbb?

dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 A kérdező kommentje:

Abban egyetértek veled utolsó, hogy igen, veszélyes is lehet.


De mint mondtam, leginkább azoknak, akik nem merik elfogadni a változást.


A legbiztonságosabb, ha mindenről hajlandóak vagyunk lemondani, amit az életben megtapasztaltunk. A hitünk is beletartozik.


Nekem a harmadik szem megnyitása konkrétan az istentagadáshoz vitt egyre közelebb. Felerősítette egyes nézeteimet.



Amúgy meg, én rengeteg traumán mentem keresztül ... maradandó személyiségzavaraim is vannak, de nem olyan mértékű, hogy szenvedjek tőle. (Csak környezetnek veszélyes.)


Ennek ellenére az Ayahuasca sem tudott engem bántani, ebből is éreztem nagyon, hogy a harmadik szem és a Kundalini sem fog bántani. Biztos is vagyok benne, hogy minden rendben lesz.


Egyetértek arra is, hogy szagokat is nagyon lehet érezni.


Én semmiféle szagot nem éreztem, mielőtt kinyitottam volna a harmadik szememet 2 hónappal ezelőtt. Most meg olyan szagokat érzek mindig, amiket nem tudok hova tenni. De nem is zavarnak.

dec. 31. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!