Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
senki szenvedésével nem kell szimpatizalnod. nekem inkább a korona csakra aktivizálastól való elcsatolódásának tűnik ez. külső hatás érhet. tehát nem vagy egyedül.
dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy a vàllban is van csakra de nekem is a semmiből jött majdnem leszakadt ugy fàjt alig birtam felemelni :(
dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
100%
borzalmasan sok csakra van a testünkben. még a testen kívül is sok van. az aurában és azon kívül is.
dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:
Én a vállam és karom táján érzem a rezgéseket 2 napja.
dec. 31. 14:42
 45/78 A kérdező kommentje:

Szerintem hamarosan Ayahausca-zok ... arra, hogy megtisztítsam a csakráimat.


Direkt arra fogok menni, hogy befogadjam a szeretet ...


Szerintem ez jót tenne a Kundalini további folyamatának. Egyszer sem volt baj eddig sem, miközben aktív volt már.


Csak eddig a tudásra mentem, azt hiszem most az lesz a legjobb, ha a szeretetre összpontosítok, így lehet elérhetem a végcélt biztonságosan.


Bekapcsolok csakra nyugalmat áradó zenéT az utazás alatt.


...


Eddig sem volt egyszer sem probléma, most sem lesz ... és szerintem tényleg nem árt ha most így utaznék egyet, lehet helyreállna a gyomrom is teljesen. Ma már nem nagyon korgott, szerintem sikerült a Kundalinivel együttműködjek.


Ha így megy tovább, lehet hogy megúszom az áramütéseket is, és úgy épülök fel ... lehetséges lehet? Napi több órákat meditálok a nyugalom érdekében.


Szerintem menni fog, csak tényleg a szeretetre kell összpontosítsak, el fell felejtsem a hétköznapi világot ... lemondok az egész életemről ... csak a szereteten lesz a fókusz.


Úgy fogok hozzáállni: gyűlölhet bárki, lenézhet bárki, de én akkor is szeretni fogok.


Szerintem ez a nagy változás most a Kundalini energiából árad belőlem, mert megadtam magamat, elhagytam az egómat, sikerült.


Nyugalom mindenek felett, így fogok hozzáállni ... ha belehalok, akkor is nyugodt leszek.

dec. 31. 18:19
 46/78 anonim ***** válasza:
100%

hangoztathatod h eddig sembvolt neked bajod, gondod belőle, de az igazi kundalinivel sok gond és szenvedés is jár.

feleslegesen osztogatod itt h miket fogsz csinálni. én csak azokkal foglalkozok akiknek infó vagy segítség kell és mások is arra kiváncsiak akiknek kell az ibfó vagy akik korrekt infókat tudnak írni.


azt sugárzod h jaj nekef minden csilli villi szuper meg minden. jó felfogtuk h neked nem kell infó és segítség. bár nem értem h minek tetted ki a kérdésedet. érdemi infóval sem tudtál szolgálni másoknak.

nem bunkózásból írom, csak azért bölcsebbnek kéne lenned ha már hú de nagy kundalini csilli villi életed van. ez is mutatja h biztosan nem tapasztaltál kundalinit. a csakrák aktivizálása nem jelenti azt h felemelkedett a kundalinid.


jó örülj magadnak. de elég gáz olvasni is amiketveddig írtál, pláne h szerekkel érsz el pordzemeket, amelyeket tortának állítasz be.

dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:

Nem tagadom, még nem volt szerencsére. Mindent a maga idejében.


De sosem tudhatjuk, hogy mikor is van Kundalini felemelkedés, csak mikor már érezzük, hogy nagyon előre tör.


Ezt nem tudhatjuk, mikor következik be, ha esetleg azt hiszed.


Teljesen váratlanul előre törhet bárkiben, akiben már nagyon erősek a csakrák.


A viszontlátás örömére.

dec. 31. 19:44
 48/78 A kérdező kommentje:

Másrészt, ez túlzás hogy nem lennék bölcs.


Nem értesz egyet a világnézetemmel. Ennyire egyszerű.


Szerintem ebből látszik, hogy neked sincs Kundalinid, mert csak a magad igaza számít.

dec. 31. 19:48
 49/78 A kérdező kommentje:

Néztem további cikkeket is. Úgy látszik tényleg nincs Kundalini ébredésem.


Csak a hét csakrám aktiválódott erősen. De jobb is.


Így legalább a magam Ura lehetek.


Te pedig töltsd fel magadat egóval, amiért amúgy is csak a te igazad számít, barátom. Neked se lesz Kundalinid, ha meg igen, tuti szenvedni fogsz. Szóval vigyázz.

dec. 31. 20:19
 50/78 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező! Én ezeket már tapasztalom évek óta, mondjuk én nem élek szerekkel. Simán meditációval, koncentrációval értem el mindent. Ahogy te is írtad, akaraterővel ,ami nálam magamba és szellemvilágba vetett hitemmel párosult, feladtam az életemet. Nos, azóta már ténylegesen megcsapott a halál szele egyszer, megtapasztalhattam azt is, hogy fény vagyok. Ha van kedved beszélgetni leszek, de csak holnaptól. Egyébként szerimtem az lenne a legjobb, ha lenne pár hasonló ember és nyitnánk egy csoportot valahol, ahol lehetne nyugodtan beszélgetni. Én szívessen megosztom miket tapasztaltam és tapasztalok folyamatosan, de nem itt, és nem azért mert félek a negatív kritikától,hanem mert vannak olyan dolgok, amiket nem szeretnék kiteregetni erre az oldalra.


B. U. É. K. mindenkinek, aki olvassa! 😊


.

dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!