Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

Érdemes lenne csinálni valami anonim fórumot, ezekkel a természetfeletti képességekkel rendelkezőknek. Csak sajnos én ehhez nem értek.


A Facebook csoportok pláne nem ... a legjobb, ha mindenki megtartja a saját anonimitását ... ez egy olyan dolog, amit jobb a nyilvánosság előtt titkolni a valódi nevünkkel ... mert sokan csak a pszichiátriára szeretnének minket küldeni, mivel itt Európában nem elfogadottak ezek. Nem is hisznek benne, azt mondanák, skizofrének vagyunk, s csak beképzeljük az egészet. Azt mondanák: harmadik szem? Kundalini? Ezek mind csak kitalációk.

jan. 1. 16:22
 62/78 anonim ***** válasza:

azért a tanítások sem éppen jók. régen se de mára pláne. ki van forgatva. nem kell semmiről se lemondani és nem a puszta semmi a cél. a kundalinivel bármi lehet a cél. a negatívum is, bár akkor a kundalini nem tud felemelkedni. azért mert nem véletlen a két kígyó ábrázolas. a negativ gondolatok és tettek akadályozzák a kundalinit. olyan mintha a két kígyó össze veszne. amúgy több kundalini energia jöhet létre.


tehát ne olvasson senki se tanításokat és filozófiakat erről vagy másról. a szabad akaratnak meg kell lennie h mindenkinek saját akarata, célja és filozófiája legyen.


én vissza hoztam a weboldalamat. ebben semmi vallás, tanítás vagy filozófia nincsen. csak infók a csakrákról, kundaliniről és meditációk. isneni és sátáni meditaciókat tartalmaz és ezeket nem kényszer megcsinálni, csak azért feltettem.


ha érdekel valakit az írjon rám privátba.

jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Kérdező hol veszel Ayahuascát?
jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:
Privátban elárulom.
jan. 1. 16:59
 65/78 anonim ***** válasza:
Van egyféle szuper tudat, amire rá lehet kapcsolódni. Legalábbis én így éltem át. A feltétele az hogy át kell menni a halálközeli élményen, és feladni/elengedni mindent. Ezután már az önreflexió is tök más, mert már nincs az emberben félelem (ami miatt előtte becsaptuk saját magunkat). Szóval az ember úgy tudja látni magát ahogy van és egy nagy teher is lehet, mert ilyenkor sokminden előkerül ami a szőnyeg alá volt söpörve. Ilyenkor viszont van egy térszerű tapasztalás, amikor nem bonyolódik bele az elme a szokásos hülyeségeibe. Na ebben a végtelen térben elképesztő tapasztalásokra lehet szert tenni, ebben bármi megtörténhet...
jan. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 A kérdező kommentje:

Ez igaz 65-ös ... nekem az még egyszer sem sikerült.


Valakinek kell hozzá némi gyakorlás, hogy eljusson odáig.


Egy biztos, nagyon erőteljes halálközeli élményre van hozzá szükség. Amit hosszan fenn lehet tartani. Anélkül nem fog működni.

jan. 2. 08:23
 67/78 anonim ***** válasza:
Hát vagy tényleg gyakorlás kérdése, de szerintem inkább mennyiség függő. Nekem az extra erős adagok ilyesmit okoztak. Még nagy dózisú LSD-vel is egyszer elértem ezt a szintet. Ugyan elismerem én furcsa vagyok, és eleve valami hasonlót kerestem a trippjeimben. Szóval igazad lehet, de aki eleve nyitott rá annál nagy dózis ezt simán előhozhatja (szerintem).
jan. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 A kérdező kommentje:

A nagy dózis még nem, csak a hősies adag, ahogy én olvastam!


És a hősies adagnak megvan a veszélye, ha egyedül vagy, tényleg bele is halhatsz.


Például amint már kezdesz észhez térni, nem fogsz félni attól sem, hogy végezz magaddal.


Sokkal biztonságosabbb meditáció útján elérni, akkor az ember már fel van rá készülve teljesen egyedül is.

jan. 2. 09:00
 69/78 anonim ***** válasza:

„Például amint már kezdesz észhez térni, nem fogsz félni attól sem, hogy végezz magaddal.”


Ez igaz lehet. De akkor már van egy mélyebb tapasztalás is. Mégpedig az hogy az a szörnyű személyiség akinek hitted magad, igazából nem te vagy. Az egész aminek hisszük magunkat egy változó információ halmaz, ami változtatható. Sőt alapjáraton változik, inkább csak valamelyest irányítani lehet a változást. A lényeg hogy azért múlik el a halálfélelem is mert már nincs félelem a változások iránt (akár a halál miatt se). Ez egy ráeszmélés hogy több vagyunk mint a fizikai test, és az elme.

Valami előkerül a háttérből ami mindig is ott volt csak nem láttuk. Ezért aztán óriási boldogságot lehet átélni az élet iránt is, mert azonnal kiderül hogy rengeteg lehetőség van benne.

Mindegy összességben szerintem valaminek nagyon félre kell menni hogy végezzen magával az ember. Persze lehet van aki ennyire gáznak látja az egészet, de aki zavarokat érez magában annak jobb nem szórakoznia ezzel.


„Sokkal biztonságosabbb meditáció útján elérni, akkor az ember már fel van rá készülve teljesen egyedül is.”


Ebben tejesen egyetértek. Csak míg lehet 10-20-30... év meditálgatás is kevés, addig a dmt csak úgy beadja azt cső. Igaz az egyik elmúlik a másik meg egy lassan felépített rendszer. Minden esetre a dmt okozta élményekhez ha el is lehet jutni sima meditációval, ahhoz nagyon kitartónak kell lenni, és nagyon sok időbe kerülhet. Egyébként egyetértek.

jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
nekem eleve nem is volt semmitől sem félelmem. nem volt halálközeli élményem. nem szedek szereket.
jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!