Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kundalini energia, van neked?

Kundalini energia, van neked?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni olyan emberekkel, akikben már megnyiltak a Kundalini csakrái, vagy ébredezik a legfelsőbb erő, vagy már fel is ébredt neki.


Privátban rám írnátok? :) Esetleg valami külön elérhetőség privátban. Az egyszerűbb beszélgetésekért.


Én legfőképpen Ayahuasca ( DMT ) típusú használatként használom a Kundalini energiákat. Én hiszek abban, hogy ez a fő mozgató erő. Ez a lélek molekulája, régebb óta létezik, mint bármelyik Isten. Sok vallás van, annyi félreértés.


De a DMT különlegességét senki sem értheti félre, aki valaha is találkozott vele. Ez a vallások felett van.



dec. 30. 14:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 A kérdező kommentje:

Én, aki a DMT mozgalom hívője vagyok. Felnézek egy tudósra: Terence McKanna.


Ő is arról beszél, hogy a DMT a legérdékesebb anyag, s számára ez egy üzenet lehet.


Ő vape-lte és Ayahuascsa-zott is. Nem tartja ő sem sátánizmusnak ezt a főzetet.


Akik kezdetben ismerték fel több ezer éve ezt az italt, egyiküket sem a sátánizmus vezérelte, hanem a szellemvilágért való rajongás. Ott nem azok az ideológiák voltak, amik itt nálunk.


Én is a szellemvilágban hiszek. De a Buddhizmus felé is hajlok.


Abban hiszek, a túlvilág egy változó körforgás, ott minden van.

dec. 31. 13:26
 32/78 anonim ***** válasza:
100%

szédülés:

a vérnyomás hirtelen lemenése okozza. azonban ez kiválthatja a transzba esést is és a topozmirigy aktivását.


akinek gyenge az sokszor sötétséget lát amikor ez megtörténik.


közepesnél pedig hófehérséget és olyan mintha erős köd lenne.


sajnos mindkettőnél lehetnek ájulasok. entitások tudnak így kívülről megjelenni elénk vagy belénk invokálódni.


példám. egyszer belém invokálódott egy lény. akkor nem volt fehérség stb. de mintha egy fekete harisnyát tettek volna a fejemre - láttam a szoba lámpa fényét, tehát nem a sötétes transzba esés volt.

kérdeztem tőle:

-Kérdezhetek valamit?

erre a saját fejem mozdult meg a nemre. aztán kiment belőlem. nem ártott, de meggondolta magat h bizuon bennem.


fényérzékenység:


a pupilla kitágul és több fény megy bele. a pupilla tágulás is transz szerű állapotot jelzi.


a transzhoz nem kell nyugiban feküdni vagy ülni. akár séta, futás, dolgozás stb. közben is megtörténhet.



zöld fények:


a szív csakrára utal, vagy egy egyiptomi külső csakrára.

a testünkön kívül is vannak csakraink. majd megnézem a pontos nevét mindjárt.


spirituális fülek aktivációja okozhat az említett panaszokat.

túl aktiválódik hírtelen, majd kifárad. valaki v valami nagyon akarhatja a fejlődésedet, de akár te magad is túl terheled a nagy összpontosításoddal.

olyan mint aki elkezdett mondjuk vívni és annyira élvezi vagy annyira akarja h jobb legyen h nem veszi észre h kicsit túl edzi magát.

próbálj kiegyensúlyozottabban koncentrálni erre a pontra.


a spirituális fülek elhelyezkedése;


a fej hátulján 3 darab fehér fénypont. lefele néző háromszöget alkot ha össze rajzoljuk a pontokat.

a fej mindkét oldalán 7 darab fehér fénypont van. a halántéktól a fül cimpa végéig. nem a fülcimpan van, hanem a fejen csak ott végződik.

megrajzolva egy fordított kérdőjelet kapunk.

dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 A kérdező kommentje:

A napokban éreztem a fülemen rezgést. Az a spirituális fül lehetett? A harmadik szememtől nagyon lassan egy apró gyenge csiklandozó rezgés haladt oda.


Miután meg lett az egyik fülemnél, folytatta ugyanezt a másik fülemnél.


Ez a spirituális fül jele?

dec. 31. 13:39
 34/78 anonim ***** válasza:

én azért sem vagyok híve a szereknek, mert ha még jó hatása keletkezik, attól még lehetnek még több károsító hatasai is, amiket észre sen vesz az ember. de egészségedre.


a transzendetnális sátanisták is Terence McKanna -tól vették a szert és erre alapozták a dolgaikat. ő maga nem mond véleményt arról h a transzendentális sátánistákról mi a véleménye.


de írtam h nekem nem kell és másoknak sem megjedveltetned ezt a szert.

ártalmas is lehet. egészségedre! de tényleg ne próbálkozz szimpatikussá tenni ezt.

dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:

Harmónia és egyensúly központ csakra az egyiptomi csakra, amelyet körül írtál. elvileg abból egy van, de lehet h a másik egy magasabb entitásé lehetett.

a szív csakra az egy semleges összekötő a többi csakráknak, míg a harmónia és egyensúly kp. csakra az valószínűleg más entitások magasabb szintű összekapcsolódása a mi harmónia és e.kp. csakránkhoz.

dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
nos, lehetséges h a spirituális fül, de lehetséges h a 6. csakra és a 3. szem és a spfülek és még a korona csakra együttese.
dec. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

van egy weboldalam amit már csinaltam, de...hát elég gyerekesre sikerült, ahhoz képest h már 32 éves vagyok...gondota h majd komolyabbat csinalok, de sajna nem érek rá.


a wordpress sajna a képeket is törli valamiért. nem tudom h mennyi van rajta, mert fontosak.

dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

Ma úgy érzem magamat, mintha magamban bőgnöm kellene azért, mert mennyire kegyetlen ez a világ.


Megértem a gonosz embereket. Szimpatizálok a rossz emberek szenvedéseivel.


Szerintem ez a koronacsakra műve ...

dec. 31. 14:00
 39/78 anonim ***** válasza:

amúgy a spfülek szoktak úgymond játszadozni, azaz váltogatva vibrálni. ez csak amolyan szórakoztató edzés neki. tehát nem szeretik az egyhangúságot.


más csakrák is csinálnak ilyet.


a váll csakra nekem veszélyes volt, mert kiugrott a bal vállam.

gyengébb lehetett az a csakra, noha fizikailag pont az az erősebb. vagy ugye túl aktiváltam vagy magától. nem hiszem h más behatastól, de lehet h ez is volt.


tehát aki fizikai vagy mentalis vagy pszichés rossz tapasztalatokat szerez az ne gondolja h azért van mert ő maga rossz lenne vagy valami más negatív lény van mögötte.


sokan így gondolkoznak és ezért sem merik megosztani a tapasztalataikat, mert rájuk támadnak h jajj biztos a te hibád, mert ilyen-olyan ember vagy.

dec. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
59%

a túl érzékenység bármi más lehet.

a korona csakra a boldogság érzetét adja.


ha azt csinálod amit szeretetsz pl. én rajzolni szeretek. akkor a kirona csakra és az összes csakra egyszerre kiegyensúlyozottabban pörög.

pörgő, lüktető érzést ad. hosszabb tavra pedig a boldogságot.


a túlérzékenységet más entitas kapcsolataból is ered. sok entitás borzalmasan magányos. akár ezt is érezhrted. vagy azt h úgymond az isten vagy bármi más elengedi a kezedet és önnálósodnod kell.


egy kisgyerek is szívesen fogja az anyja, apja kezét. ha a szülők engedik el, akármilyen lassan stb. akkor is a gyerek nagyon érzékeny lesz. ez természetes dolog. még a legönnállóbb is érez ilyesmiket.

dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!