Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? A telepátia bizonyítéka?

Figyelt kérdés

Sokat próbáltak már a szkeptikusok vitába szállni a telepátiával és egyéb ESP-vel kapcsolatban és mindíg ott akadt el a beszélgetés, hogy nincsen bizonyíték. Hát mosttessék. A legegyszerűbb élőlényeknél a növényeknél sikerült kimutatni ezt a nemes kommunikáció fajtát.


[link]


2012. márc. 26. 20:06
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/175 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"Pedro, ha ekkora benyomást tettem rád, akkor még elmondom, hogy ebben az évben meg fog változni a világ !"

Nocsak, véget ér a válság? Feltámad Sztálin? Jönnek a dinoszauruszok? Mi fog történni? :-DD


"Egy új társadalmi rendszer jön létre, teljesen más alapokon."

Még egy? Nem volt még elég a társadalmi rendszerekből?


"Az emberiség legnagyobb része elpusztúl."

??? Sokan prófétálnak világháborút, de én nem nagyon hiszem hogy bekövetkezik...


"Lesz földönkívüli invázió és ennek keretében lesznek jelek az égen."

"Hát ha invázió lesz, akkor annak földi jelei is lesznek, nem gondolod? :-D


"Isteni jelek és eljön a földönkívüli Antikrisztus, aki egy velejéig gonosz Annunaki lesz."

(Ezt hívják úgy, hogy vallási téboly.)


"Lesznek háborúk is és még sok minden, ha ezek eljönnek, akkor emlékezz hogy mindezek megelőzhetőek lettek volna, ha hallgattatok volna a spirituális gurukra, legalább egy kicsit."

Jaj, mondd el gyorsan, hogy mit kell tenni, hogy megelőzzük!!! Ne hagyj minket elpusztulni!


--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Ha eddig EGY KICSIT IS komolyan vettelek néhány pillanatig, az most végérvényesen elmúlt. Meggyőződésem, hogy rosszabb vagy, mint amilyennek gondoltalak. Eddig azt hittem, hogy egyszerűen csak nagyképű és öntelt vagy, de mostmár látom, hogy rosszul ítéltelek meg, nem vagy az.


Te egyszerűen nem vagy normális.


Pedro

2012. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/175 anonim ***** válasza:
100%

hehehe. "egyszerűen nem vagy normális"

ez igaz. :)

2012. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/175 A kérdező kommentje:

# 110/112 Csak te utánad haver.


Mi fog történni? :-DD


-Kb elmondtam.


Nem volt még elég a társadalmi rendszerekből?


-még egy utolsó lesz, aztán az emberiség elpusztúl.


Hát ha invázió lesz, akkor annak földi jelei is lesznek, nem gondolod? :-D


-Nem ! Isteni jelek a bibliából lesznek az égen pl feszület és ami a bibliában le van írva, de ezek földönkívüli már egyébként létező technikával lesznek kivitelezve, melynek kíséretében eljön az Annunaki antikrisztus.


Ezt hívják úgy, hogy vallási téboly.)


-ezt hívják eljövendőnak. És bolond vagy, mert befogod a füledet.

2012. ápr. 8. 02:45
 114/175 Aszakura válasza:
100%

Üdv mindenkinek!


Annyira lehetetlennek tűnt ez az egész ami itt megy, hogy hajlandó voltam végig olvasni a beszélgetést. És ha másra nem is, egyvalami bizonyítást nyert: igen, létezik ilyen hülye ember is mint Te, kedves Kérdező. Tekintsünk el a sok zagyvaságtól amit mondtál eddig, mások már sokszor és sokféleképpen véleményezték. Csak azt fűzném hozzá, hogy ha el is hiszed amit mondasz, nem jössz rá arra, hogy minden szavaddal alájuk adod a lovat? Szinte "kéred" hogy bántsanak. Akkor jársz a legjobban, ha megtartod magadnak az álláspontodat a földönkívüliekkel, a világvégével, és egyéb hülyeséggel kapcsolatban.

2012. ápr. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/175 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy aki ennyire képes a valóságtól elrugaszkodni, és elhinni az ilyet, azzal valami baj van. Az ilyen embernek, aki nem képes megtalálni a helyét a való világban, és a fantázia egy olyan világát akarja magának megteremteni, ahol világvége, és földönkívüli invázió van, annak segítségre van szüksége.

Nekem is voltak ilyen jellegű problémáim. Rengeteget szerepjátékoztam, és teljesen elvonultam a valóság elől. Nekem a barátaim segítettek visszarángatni a való életbe. Azóta van célom, munkám, amit szeretek ...

A Kérdezőnek is segítség kellene.


Persze ez csak az én véleményem.

2012. ápr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/175 anonim ***** válasza:
100%
Attól tartok, a kérdező menthetetlen. :)
2012. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/175 A kérdező kommentje:

Aszakura, nem hiszem, hogy be kéne fogni a spirizuális gondolkodóknak a szájukat és elviselni minden gyalázkodást, amit a magukat szkeptikusoknak tituláló alattomoskodók hozzánk vágnak. Valójában csak osztaniakarnak és félművelt idióták, mint olvashattad. és láthattad hogy bizonyítékoknak sem hisznek és értelmezni sem tudnak.


# 115/116


Veled ellentétben nekem bizonyítékaim vannak, amik valósak ! Nagyon komoly dolgok ezek amik meg fognak tőrténni.


# 116/116


Menthetelenül intelligens vagyok :) És reálisan látoma világot, nem holmi agymosottan mint az itteniek.

2012. ápr. 10. 01:03
 118/175 anonim ***** válasza:
100%

"Menthetelenül intelligens vagyok :) És reálisan látoma világot, nem holmi agymosottan mint az itteniek."


Ez alatt azt érted, hogy elhiszel mindent amit a neten olvasol/tv-ben leadnak? ;))

2012. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/175 anonim ***** válasza:
100%
te jó ég, ez az egész kérdés a telepátia témáról indult és a végére egy vallási vita lett belőle :DD
2012. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/175 anonim ***** válasza:
A magukat szkeptikusoknak nevező egyének, nem alattomoskodnak, és nem rontani jöttek a levegőt. Inkább hol durván, hol finoman jelezni kívánják, hogy az ezotéria követői messze nem a valóságban élnek. Én nekem semmi bajom a spiritisztákkal. A keleti bölcseket mindennél jobban tisztelem. A kultúrájuk szerves részét képezi mai napig a vallási, vagy éppen a mágikus gyakorlatok. Nekem csak ennek a nyugati változatával van bajom. Leegyszerűsített, buta formulák ezek, amit a nyugati ezotériás majmok a fogyasztói társadalom befásult igényeire szabtak. És te kedves kérdező, ezek közé a begyöpösödött emberek közé tartozol. Ráadásul még kevered a szezont a fazonnal is. Lásd; telepátia vs földönkívüliek. Segítségre szorulsz, és ezt itt mindenki tudja.
2012. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!