Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Fontos! Mi zörög a padláson...

Fontos! Mi zörög a padláson UFO vagy szellem vagy mi? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

UFO vagy szellem? Meghalt a szomszéd néni és azóta van ez a zörgés, de se nem macska semmi nincs fenn, és nem kis zörej hanem nagyon hangos. Már úgy fél az egész család, én is sírva fakadtam a félelemtől. Ez már kb. két hete folyik, azóta mióta a szomszéd néni meghalt, és csak este 9 és hajnali 4 óra között. Nappal nem! Nappal fel szoktunk menni a padásra ma is felmentünk és nem volt ott senki és semmi. De este amikor ezek a zörgések vannak, senki nem mer felmenni mert mindenki fél.

Most azon vagyunk hogy egy bibliát nyitvahagyunk a padláson és egy fehér gyertyát fogunk meggyújtani hátha vége lesz ennek. Ha nem, a bátyám azt mondta kikell hívnunk egy szakértőt mert ez már nem állapot!

Az ablakok ajtó csukva van, nem tud bemenni semmi.

A hang pedig olyan hang amit állat nem tud csinálni. Olyan a hang, mintha 2 kilós acélgolyó esne a padlóra és gurul. Ha van valakinek hasonló élménye vagy ért ehhez az könyörgök segítsen! Légyszi ne gúnyolódjatok mert nem hülyéskedek! Én is csak akkor hittem el amikor meghallottam.


2010. nov. 29. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/133 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kamera sem rossz ötlet! :)
2010. nov. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/133 anonim ***** válasza:
80%
Még a lányom kicsi volt. Ketten voltunk a lakásban. Majd hajnal felé mintha járkáltak volna a padláson, egyre gyorsabban szaladgáltak. Mi úgy kirohantunk a házból, majd bele pusztultunk a félelembe. Majd kiderült, hogy nyest volt.
2010. nov. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/133 anonim ***** válasza:
80%
Én is állatra gyanakszom, az eddigi "tapasztalataim" alapján :) De a végére kell járni.
2010. nov. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/133 A kérdező kommentje:
Miskolcon vagyok, de nem városba és külterületi részen. De a szomszéd am utál minket nem tudjuk miért. Lehet hogy ő csinálja! Holnap kiderül! Csak nyugodnék már meg végre! Minden este az ideg a gyomromban és enni sem tudunk 2 hete annyira félünk!
2010. nov. 29. 01:49
 35/133 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a szomszéd szórakozik veletek, akkor ijesszétek meg ti! Vigyetek valami nagyon erős hangot kiadó személyi riasztót, vagy akármit, ami nagyon hangos, és ijesszétek vissza! Ne lássa rajtatok, hogy féltek, mert akkor ő röhög a markába.


Én biztos azt csinálnám,hogy nagy hangosan beszélgetve, zajjal, dérrel-durral mennék fel a padlásra, kezemben lámpával, mögöttem a bátyám, meg a szüleim...

2010. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/133 anonim ***** válasza:
Hú nagyon kíváncsi vagyok, és szurkolok nektek,komolyan. Feltétlen írjál mi lett a vége. Most még csend van?
2010. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/133 A kérdező kommentje:
jajj de várom már a holnapot végre kiderül! Majd leírom mi volt az ha egyáltalán túléljük! De mondom állat nem lehet mert nincs fenn golyó, és minden éjjel nem lehet ugyan az a véletlen hang mert az már nem lenne véletlen. Köszi rndesek vagytok. De azért délután felvisszük a bibliát és kinyitva letesszük az asztalra. Mert 1 ismerősünk szerint elűzi a démonokat. Félek, de az idegesség erőt ad és bátorságot! Már ideges vagyok!
2010. nov. 29. 01:54
 38/133 anonim ***** válasza:
Ráadásul írod, hogy 9-4 között van ez. 9-11 között pld. simán kimennék, még világítás nélkül is, mert az még nem is olyan ijesztő idő... éjfél után már én is lehet, ideges lennék, de nem azért, mert éjfél van, hanem mert már aludnék esetleg.
2010. nov. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/133 A kérdező kommentje:
most csend van
2010. nov. 29. 01:55
 40/133 anonim ***** válasza:
80%
Ne idegeskedj kérlek. Bajotok biztosan nem lesz, ha megnézitek, mi a fene zörög a padláson. :) Szellem nem lehet, ufo nem lehet. Max. a szomszéd nem normális, vagy pedig egy állat lesz. (a golyó hangját tudja utánozni a menése is, mikor tök gyorsan teper).
2010. nov. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!