Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
1%

Mit számít?


Ha 5 pasit mond akkor tuti 10-el feküdt le.

2020. dec. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
81%

Azért nem mondják el a nők, mert általában a pasik úgyis visszaélnek ezzel az infóval. Mindegyik azt várná, hogy csak ő legyen az egyetlen és istenkirályként tekintsen rá a nő.

Mondjuk nekem nagyon jófej társam van, neki már a kapcsolatunk elején elmeséltem mindent és ő is nekem.

2020. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
89%

A férjem nem tudja pontosan hány nővel feküdt le, neki volt több egy éjszakás is a párkapcsolatai között. Nekem ő a 4. kapcsolatom, az előtte lévő 3 férfival feküdtem le. Mi ezt elmondtuk egymásnak az elején, nem foglalkozunk vele, ezek még egymás előtt voltak.

29 N

2020. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
De pont, hogy nem. én nem kívánom, hogy én legyek az egyetlen akivel volt. Csak kíváncsi vagyok.
2020. dec. 8. 08:05
 15/61 anonim ***** válasza:
92%
Akkor legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, bár nem tudom ez miért változtat azon, ahogy gondolsz rá, amit érzel iránta. Mióta együtt vagytok csalt meg, ha nem akkor miért olyan fontos ez? De te tudod.
2020. dec. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket szerintem már az első hónapokban jó megbeszélni. Nem a strigulák miatt, de hát az ember kíváncsi a másik életútjára, ami a személyiségét formálta. És ebbe nem csak a szülők, testvérek, az iskolák meg a munkahely, vagy a mittudomén utazgatások, kedvenc kaják, olvasmányok, vallás, politika, és stb., hanem a párkapcsolatok is beletartoznak. Nem faggatni kell, de nagyon fura, ha évek alatt se kerül szóba. Az embereket nem a múltjuk alapján kell megítélni, mert lehet tanulni, változni is akár, de hozzánk tartozik, és ha tabu, akkor oda valami feldolgozatlan el van ásva.
2020. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
21%

#10, azért a biszexet ne keverd már ide.

Az azt jelenti, hogy biztosan meg fogja csalni a nőjét, egyszerűen azért, mert annak nincs farka, ami bekaphatna.

Vagy boldogtalan lesz.

2020. dec. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban már az ismerkedéstől kezdve a bizalom a jellemző. Az én párommal barátságként kezdődött minden, és a barátság alatt voltam 2 másik sráccal. Őket végig követte és már előtte tudtuk egymásról, hogy kinek milyen múltja van. Sose volt tabu téma és most, hogy összejöttünk sem az.

Én bárkinek nyíltan elmondom, pedig nem tartom kevésnek, és nem tagadok le belőle.

2020. dec. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

19-es. Akkor leirod igy nevtelenul hany ferfi volt? :D


Egyebkent tudom az osszes exét persze ,meg egy futokalandrol is, csak Konkret Pontos szamot nem.

2020. dec. 8. 08:55
 20/61 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a mai átlagból kiindulva, 28 éves nőre nyugodtan számolhatsz 5 és 10 között.
2020. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!