Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem persze.A minap volt itt kérdés.100+ férfi 25 évesen.
2020. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
93%

#29, évek óta ezen rágódsz, de egyenesen megkérdezni nem mered?

Kicsit beteges.

2020. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
6%

Figyelj kérdező, ha nem akar pontos számot mondani, akkor tuti, hogy azért, mert sok, és nem akarja égetni magát.


Akinek 2-3-4 párja volt, az nem fog kezét tördelve terelni...

2020. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 A kérdező kommentje:
Na mindegy , megkerdeztem, es elmondta, koszi az ertelmes valaszokat! :)
2020. dec. 12. 21:30
 55/61 anonim ***** válasza:
Oszt' mennyi az az annyi???
2020. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
48%
11
2020. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
11? - Az nem sok!
2020. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Miért nem a jelenben élsz?

Semmi közöd a múltjához.

Ha engem ilyen hüjeséggel zaklatnál vagy nyomoznál utánam

rögtön szakítanék veled.Nem mindegy ha veled van és hűséges gyereke nincs?

2023. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Figyelj, kérdező!

Egy ehhez hasonló kérdésre most írtam egy választ, de mert lusta vagyok, nem írok új válasz ide, hanem bemásolom a véleményemet - hátha hasznos lesz:

"A kérdezőnek nincs baja, hát csinál magának!


Hát nem mindegy, hogy 32, vagy 59-cel bújt előtted ágyba? Ha korábban megismered, lehet hogy senkivel sem tette volna meg! Végre megtalált, erre te el kezdesz agyalni, és sz@rrá mérgezed a jó kapcsolatotokat!


Az én nejem az egyetemen csak tanult és kefélt! Az 5 év alatt több pasija volt mint a te párodnak. Mindenről beszámolt (önként) mielőtt igent mondott mielőtt megkértem; ha így is el tudom fogadni, akkor boldogan hozzám jön. Napokig hallgattam a kalandjait, a névsort, néztem a videóit. Amikor a végére ért, akkor megkérdezte: így is kellek? Igen!


Azóta van 2 gyerekünk, szuper bizalomban és boldogságban élünk - és esténként egy szex-professzornővel bújok ágyba. És imádjuk egymást! Soha nem vágtam a fejéhez a múltat, mert akkor én még mások ágyából esegettem ki... nem is hallottunk egymásról."

Senki sem a tulajdonod, a múltja felett meg nem ítélkedhetsz!

2023. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de milyen videokat? szexvideokat?
2023. febr. 7. 22:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!