Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
91%

Mi köze van Hitlerhez ahhoz, hogy a párom hány nővel volt együtt? Nem az volt a kérdés hogy összejönnél e egy diktátor, gyilkossal..

37-es inkább tanulj meg szöveget értelmezni.. 🤦‍♀️

2020. dec. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
5%

42-azt mondtad nem számít a múlt, mert az csak a múlt, koncentráljunk a jelenre. Hitler, vagy egy gyilkos szabadult, azt mondta megjavult, akkor is így gondolnád?


Na erre akarok kilyukadni.

2020. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
95%

Jóember!

Hétköznapi emberek múltjárol van szó,nem háborúsbünösökéröl!

Remélem nem fogadtál magánnyomozót,hogy a párod múltjának reszleteit kigyüjtse kutassa neked!

2020. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
Még mindig arról szól a diskurzus, hogy a párunk szexuális előélete nem kéne, hogy befolyásoljon egy jól működő kapcsolatot. Így még mindig nincs értelme Hitlernek.. Lol..
2020. dec. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a kérdés hogy a kérdező barátnője hány embert öletett meg, hanem hány férfival feküdt le.. Nem ugyanaz a kettő..
2020. dec. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem azt mondjátok: Nem.
2020. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Atyaég mi lett itt 😂
2020. dec. 9. 14:02
 48/61 anonim ***** válasza:
91%
Reflektálva a válaszokra és kérdésekre. Nyugodtan megkérdezheted szerintem ha még nem tetted, de egyébként 18as válaszoló vagyok... Kedves kérdező ha mát kérdezted, 11. Ebből 3 csak orál a többi valóban szex. Emellé cáfolnék néhány megjegyzést. Nem vagyok ribi, sőt kifejezetten visszahúzódó vagyok mégis ennyire nőtt a pasik száma. Továbbá 21 vagyok és 11 pasi volt, szóval ezzel az életkoros megjegyzés is cáfolva. Ez csakis attól függ, hogy a csaj hánnyal akar és jól tud-e dönteni. ;)
2020. dec. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
45%
Akkor alulbecsültem. 28 éves nőre 15-20-at számolj.
2020. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem lehet kijelenteni, én 29 vagyok 4 férfival feküdtem le, a negyedik a férjem.
2020. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!