Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Ezt nem egészen értem. Tudod az összes exét és a futókalandjait is. Mi hiányzik még? Csak meg tudod talán számolni, hogy x kapcsolat + y futókaland az összesen mennyi :D
2020. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

Hát de nem tudni, lehet annyi, lehet több.

Nem volt színessel, nem tetszenek neki, ezt pl tudom, tehát kb mindent tudok, csak a konkrét számot nem

2020. dec. 8. 09:24
 23/61 anonim ***** válasza:
91%
És mit változtat a szám? Ha azt mondja 100+ ? Vagy ha azt, hogy 2?
2020. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy változtat, de tudni szeretném :|
2020. dec. 8. 09:56
 25/61 anonim ***** válasza:

24.-re.


15-tel. Most jobb/rosszabb?

2020. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, szerintem a személyiségéből vond ezt le. Ha ribi volt előtte, akkor 10+ simán, ha pedig alapból konzervatív a lányka, akkor 5 alatt.


Persze lehetnek kivételek, láttam én már konzervatívról is kiderülni hajmeresztő dolgokat.

2020. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
26-os. Na de nen volt ribi, ismerem jo par eve mar. De evekkel kesobb jottunk csak ossze. De pont ez az amit te is irsz, ha ribi 10+, DE nem ribi, Megis el tudom kepzelni azt a 10+-t
2020. dec. 8. 10:54
 28/61 anonim ***** válasza:

Írd le ide a kapcsolatai számát és a futókalandok számát, és megmondom, hogy hány pasival feküdt le.


Amúgy mi az oka annak, hogy nem kérdezed meg tőle?


Mi az oka annak, hogy többet hiszel?


Mi az oka annak, hogy nem hiszed, hogy kevés volna?

2020. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
Mert amikor évekkel ezelőtt rákérdeztem, nem akart válaszolni úgy igazán. És hagytam is
2020. dec. 8. 13:00
 30/61 anonim ***** válasza:

Szerintem meg feleslegesen tippelgetsz, kérdezd meg egyszerűen és kész.


Engem a fél kollégium anno ribinek tartott, mert nagyon extrovertált vagyok és sok emberrel jóban voltam, de egyetlenegy pasival feküdtem le az egyetemi éveim alatt, aki az akkori párom volt harmadévesen.

Azóta vele vége és 2re nőtt a szám jó ideje, mert párkapcsolatban élek.

2020. dec. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!