Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek óta együtt vagyok barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta együtt vagyok barátnőmmel, szeretem de egyszerűen kiváncsi vagyok hány férfival feküdt le előttem.Van információtok feleségetekről, barátnőtökről, hogy hány volt neki, vagy ez az ő magánügye?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem 26-tal volt, de érdekelne pl., hogy 6-tal, esetleg 14-gyel. Komolyan gondolom vele, el is jegyezném lassan, de valamiért nagyon érdekel, mert sose mondta.

Nem akarom ezzel idegesíteni, de nem szoktam csinálni/kérdezni ilyet, egyedül ez érdekelne.

Tudom, hogy a jelenben éljek, meg meg is bízok benne Teljesen, csak megint leírom, marhára érdekel...


Mindketten 28 évesek vagyunk.



2020. dec. 8. 00:39
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
89%

Én megkérdeztem a pasimat, hogy sok nőd volt előttem?

Rengeteg - volt a válasz.

És neked sok pasid volt előttem?

Kb. annyi mint neked nőd.

Ennek 30 éve, azóta sem kérdeztünk erről többet egymástól, mert maximálisan lefoglalt a 3 gyerek nevelése!:) Ő a férjem jelenleg is!

2020. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Ez kiraly, utolso, nekunk azert nev nelkul emlnondod hany volt?:)
2020. dec. 8. 20:06
 33/61 anonim ***** válasza:
Rengeteg...:)))
2020. dec. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
90%

Nem érdekel,hány férfival volt.Öt sem,hogy en hány növel voltam.Mit számít?

Például mi van,ha 10 el,és mi van,ha 16 tal?

Szerinted miben visz az téged,öt elöre,vagy hátra?Mi változik,ha megtudod?

Az számít,ami most van.

2020. dec. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Mert talán zavarna, hogy túl sok férfinak adta oda magát, ért hozzá, érezte őt stb. Ilyen baromságok. És ha ez sokkal történt meg, lehet zavarna a tudat, viszont ennek nemtudása megőrjít
2020. dec. 9. 08:24
 36/61 anonim ***** válasza:
83%

Az én férjem sok nővel volt együtt, fiatalon volt több egy éjszakása is, nem gondolok ezekre, főleg nem ennyi együtt töltött év után. Én csak 3 férfival voltam előtte, minddel kapcsolatban voltam, de úgy gondolom ne ez határozzon meg minket, hanem az, ahogy egymással bánunk. Mindenkinek van múltja, de a jelen számít.

29 N

2020. dec. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
74%

Szóval azért akarod megkérdezni, hogy zavarjon?


most már amúgy is tudod, mert elmondta, de megkérdőjelezed igazából, hogy DE HÁTHA NEM IS ANNYI.


És ez megőrjít.


Igazából tudod a választ, csak direkt hajszolod belemagad a hülyeségbe.


Te önsors rontó vagy.


Ez ugyanolyan lesz, mint amikor valaki folyamatosan féltékenykedik és a végén a párja azért csalja meg, hogy legyen oka féltékenynek lenni.

2020. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
Erdekes, amit az utolso ir, de nem mondta el. Tehat konkretan nem mondta el.
2020. dec. 9. 10:47
 39/61 anonim ***** válasza:
Korábban azt mondtad, hogy elmondta hány kapcsolata volt és hány egyéjszakása... Miből gondolod, hogy nem mondta el mindet?
2020. dec. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 A kérdező kommentje:
Nem, mondta hogy volt neki alkalmi, de nem a konkretakat , csak hogy volt, de azt hogy hany nem tudom. A komoly kapcsolatai szamat persze tudom
2020. dec. 9. 11:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!