Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
 101/145 anonim ***** válasza:
28%

Hu az ilyenek engem is zavartak korábban.

Nálunk is mentek ilyenek.

De mostmár minden percéről is tudok ha nincs velem.


Ez majd alakul és beavat Téged szerintem. Mert elég nyitottnak ia tűnik kapcsolatra.

2021. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/145 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éve megy a dolog.. Sőt már egy éve. Szval sztem tudnék róla ha lenne más szándéka. De elvagyok most igyis. Imádom, amikor olyan édes és hívogat, keres, velem akar lenni sokat

De tiszteletben tartom, hogy most ennyit tud/akar csak adni.

2021. máj. 8. 17:51
 103/145 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣 mondtam,hogy alkoholistákkal ne foglalkozz 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ugyan mit tud adni....semmit🤣🤣
2021. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/145 A kérdező kommentje:
10 év alatt egyszer rúgott be. 😂
2021. máj. 9. 13:25
 105/145 A kérdező kommentje:
Le kopogom, de kezdünk alakulni..
2021. máj. 22. 19:58
 106/145 anonim ***** válasza:
28%

Drukkolok:) majd írj:)

Mi volt hogy volt stb

2021. máj. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/145 A kérdező kommentje:
Elég féltékeny típus. 😂
2021. máj. 24. 19:45
 108/145 anonim ***** válasza:
100%
Te élvezed, hogy a pasi féltékeny.
2021. máj. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/145 A kérdező kommentje:

Na basszus. Ezt figyeljétek. Egy hete minden jó. Minden nap tali. Reggel azonnal hív. Egesznap hív, ki találta pár napja h tegyünk ki közös képet. Meg ki rakta ha mentünk valahova h velem van, tegnap estig mindig oké, lefekvés előtt beszélgetés. Reggel már nem hívott, nem írt rám. Én hívtam fel. Mondom biztos dolgozik azért nem hív.. 🙄

Hát ma is találkozzunk de maradjon az inkongnito, mert jobb az úgy.. Pedig előtte már olyanokat mondott, h szerinte ez már ki forrja magát köztünk, imád velem lenni, milyen jó lenne ha este oda bújnék, mindent is szivecskézett.

Ma meg úgy kezel mint az előtt.

Mondtam neki h azt hittem fontos vagyok,amikor 2 napja picit össze kaptunk mondta is h fontos vagyok. Ma mondtam h azt hittem ez igaz, hát ő ilyet nem mondott. Stb..

Szval nem tudom mi ez az éles váltás. Szerintetek? Én már úgy örültem.. Kezemet is fogta, a faluba mentünk ebédelni nem 80-100kmre odébb

2021. máj. 25. 15:40
 110/145 anonim ***** válasza:
85%

28 éves nő vagy. Megérdemelnél egy normális férfit a 35 éves gyerek helyett.

Ha így folytatod, sosem lesz rendes partnered, aki felvállal téged.

Tényleg ilyen titokban dugott vénlány akarsz maradni?

2021. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!