Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen azt mondta szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen azt mondta szeret?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok szexkapcsolatban egy pasival.

Elvagyunk így, nagyon jó, egy kicsit talán barátok is vagyunk, mindent megbeszéltünk eddig, kb.. Valentin napra nem, de nő napra kaptam tőle virágot. Aranyos volt. De sztem csak udvarias.


Nemrég ittasan találkoztunk, mármint ő volt ittas, nálam aludt, és egész éjjel ölelgetett, oda bújt, puszilgatott. Úgy nézett rám.. Fura volt.. 🙄

Olyat kérdezett h szeretem-e? Élnék-e vele? Én vagyok a mindene.. Szex közben is mondta, hogy ne legyek másé, csak az övé.


Nagyon kedvelem, és nagyon jól elvoltunk eddig, ti felhoznátok a témát? Nem szeretném ezt elrontani köztünk, de elkezdte szűrni az oldalam, hogy vajon volt-e benne igazság.

Megér egyáltalán annyit, hogy valahogy rakerdezzek, vagy sem.

28N

35F


2021. márc. 13. 23:21
 111/145 anonim ***** válasza:
100%

Van valakije?

Nekem úgy tűnik, de csak tipp, hogy valakivel lezár épp valamit, es akkor téged felvállalhat, viszont a másik n

megbeszélte vele, hogy korai még ez nyilvánosban. Majd később.


Valaki befolyásolja.

2021. máj. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/145 A kérdező kommentje:
Nemtudom. Fura..
2021. máj. 25. 20:36
 113/145 anonim ***** válasza:
100%
Az amugy érdekes, hogy nem őszinte és nem tudsz a hátteréről.
2021. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/145 A kérdező kommentje:

Jaa bocsánat, arra nem válaszoltam.

Fix h nincs senkije, ha nem dolgozik velem van. És kicsi ez a falu. Ismerem régóta. Tudnám ha lenne valaki.

2021. máj. 26. 08:11
 115/145 anonim ***** válasza:
100%

Akkor miért nem vállal fel téged?

Valami oka biztos van ennek.

2021. máj. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/145 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ilyen labilis jellem lenne hogy sajat maga se tudja mit akar? En ha kiposztolom hogy kapcsolatban vagyok etc azt csak ugy ok nelkul nem tuntetem el hogy jah bocsi mégse vegyuk vissza
2021. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/145 A kérdező kommentje:
Végül nem tüntette el most néztem. Kint hagyta, nem történt változás, meg ma is itt találkozunk. Nem értem.
2021. máj. 26. 09:30
 118/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem őszinte. Ezzel csak az a baj, hogy később sem lehet erre alapozni.


Az én szexkapcsolatomban legalább már az elejétől korrekt volt a srác, mar első naptol megbeszéltük illetve leszögezte hogy monogám szexkapcsolat lehet csak és biztositott arrol is hogy nem is kever bele senkit.

2021. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/145 anonim ***** válasza:
85%

Ez a fickó 35 évesen úgy viselkedik, mint egy 15 éves.

Lehet talonban tart téged, arra az esetre, ha nem jönne össze neki egy tőled jobb nő.

2021. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/145 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező van nálatok fejlemény?
2021. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!