Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
1%

Kemény, amikor a történelem során egyszer megtörténik, hogy egy nő egy számára nem tetsző férfival szexel és ezt így éli meg. A férfiak életében ez azt mondom relatíve gyakori, a legtöbbekkel megtörténik legalább párszor, de sajnos olyanok is vannak akik ebben élik le az életük nagy részét vagy egészét.


Még viszonylag jó pasinak számítok és velem is megtörtént, hogy lefeküdtem már olyan nőkkel, akik éppen csak vonzottak (nagyon kívántam a szexet és erekciót azért még tudtak kiváltani belőlem az adott nők), de ennyi.

2021. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva engem nem érdekel, hány férfi él ebben. Nem kérte erre őket senki, legalábbis én biztos nem. Felfogtam én is, hogy h.ülyeséget csinálok, akkor innentől nem sajnálom, ha ebben élik le az életüket, ő bajuk...


A srác pedig nem "éppen csak vonzott", hanem kifejezetten taszító volt. Nem, nem közepes, nem átlag Jóska, hanem egy kifejezetten ronda arcú, testű ember. Az egész kapcsolat bűntudatra és zsarolásra alapult. "miért nem adsz neki esélyt, ha ennyire jól kijöttök" meg "ha megint nem jön össze, mikor én szívemből szeretem a másikat, megölöm már magam" , és hasonlók. Ráadásul a lelki bántalmazás minden formáját alkalmazta rajtam, kb. 1 hónapig voltunk kapcsolatban úgy, hogy még normálisan viselkedett. Szóval nem annyiról van szó, hogy jajjj belém dugta egyszer véletlenül a farkát valaki, aki nem szupipasheee.

2021. ápr. 25. 23:41
 3/57 anonim ***** válasza:
93%

#1 te egy hányingerkeltően gusztustalan elmebeteg állat vagy!

Kérdező, a lázas esetnél szó szerint megerőszakolt, nem csak olyan, mintha! Nagyon sok ilyen van a férfiak között, akit semmi nem érdekel, csak a saját vágyai. Engem még soha nem ért komolyabb erőszak, de voltam már ijesztő helyzetekben, amikor fenyegettek. Még így is bűntudatom támadt, hogy biztos én tehetek róla, pedig semmilyen direkt és indirekt módon nem provokáltam őket. Mégis annyira elhittem, hogy ezt érdemlem. De ez semmi ahhoz, ami neked volt. A tökét kéne ledarálni az ilyen nyomorultaknak, mint az exed, meg az egyeske is.

2021. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
7%
Most megpróbálod magad áldozatnak beállítani, pedig nem vagy az. Meg őszintén miért van az, hogy ennyire kell a vonzalom neked?
2021. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
96%

"fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok"

Ha a lányoddal csinálnák ezt, az is rendben lenne?

2021. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Egyfelől nem vagyok áldozat, mert a saját naiv, h.ülye döntésem volt, hogy szenvedek vele, ahelyett, hogy azonnal kikosaraznám a búsba, másfelől meg az vagyok, mert az, hogy összejövök vele, esélyt adok neki, senkit nem jogosít fel arra, hogy bántson.


Az meg remélem, nem komoly kérdés, hogy miért kell a vonzalom. :D


"Kérdező, a lázas esetnél szó szerint megerőszakolt, nem csak olyan, mintha"


Szerinte nem erőszak, mert nem ellenkeztem, hanem hagytam, hogy essünk túl rajta végre és maradjon csendben.

2021. ápr. 25. 23:59
 7/57 anonim ***** válasza:
11%

"megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb."


Nem lehet, hogy alapból azért nem ment a dolog, mert már akkor is ilyen voltál?

Mert ez megmagyarázza miért nem élvezted vele a szexet, miért nem bíztál benne és tudtátok megbeszélni a dolgokat stb.


Mellesleg milyen az az "kifejezetten ronda arcú, testű ember"?

2021. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
8%

Én a magam részéről teljesen komolyan kérdem, hogy miért kell a vonzalom?

Én mindig tudok vonzódni ahhoz, akivel jól érzem magam amúgy. Akkor is ha abszolút nem jön be, pont mert észreveszem az embert is, akkor is ha ronda.

2021. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok olyan. Azóta réges rég mással vagyok kapcsolatban, és benne bízom és vele élvezem a szexet, sok év után is ugyanúgy kívánom, mint az elején. De ha néha valami szituáció emlékeztet az exemre (nem feltétlenül a párommal kapcsolatban, hanem általánosan), akkor elkap az undor és valami megmagyarézhatatlan szorongás, düh.


A megbeszéléses dolog, amit mondasz, kifejezetten kártékony, illetve az lett volna, ha mondjuk ezt a kérdést akkor írom ki, amikor mondjuk frissen szakítottam, és még nem voltam képben a dolgokkal, szóval szerintem ha bárkinek is jót akarsz ezen a földön, inkább ne adj párkapcsolati témákban választ.

Bántalmazó volt, világosan leírtam. Nem foglalkozott vele, ha rosszul voltam és nem 1x mondtam nemet, öngyilkossággal zsarolt, volt, hogy lefogott, a családomat szidalmazta, követelte, hogy szakítsam meg a kapcsolatot ezzel és azzal a barátommal, és a tetejébe még hisztizett a régi plátói szerelme után, meg sírva mondogatott olyanokat, hogy neki nincs hűséges természete, nyitott kapcsolatot akarna, de felesleges kérnie, mert úgysem fekszik le vele senki rajtam kívül. Szakítás után késeléssel is fenyegetett.

De nyilván meg kellett volna csak beszélni a dolgokat, és attól lett szegényke ilyen mert lesz_arták a nők, és amikor végre összejött egy, az egy frigid pitsa volt, aki nem beszélte meg vele a dolgokat. :D


Mi az, hogy milyen? Nem láttál még egyszerűen ronda embert?

Igénytelen, lepukkant, előnytelen arcvonásokkal, borzalmas frizurával és olyan testtel, ami kisebb darab az enyémnél (pedig vékony nő vagyok), de közben mégis puhos, zsíros.


Sajnálom, nekem kell a vonzalomhoz a lelkieken kívül a testi vonzalom is. Itt igazából a lelki sem volt meg, csak azt hittem, amíg nem mutatta ki, hogy milyen vallójában.

Az persze nem baj, hogy ő úgy vonzódott hozzám, hogy még a kis füstli virsli pötse is majdnem átszakította a gatyáját, én szorítsam össze a fogam és az én szégyenem, ha valami hasonlót szeretnék átélni.

2021. ápr. 26. 00:14
 10/57 anonim ***** válasza:
87%
Megerőszakolt. Azt mondtad, hogy ne és mégis megtette. Ez az erőszak definíciója.
2021. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!